PS kolunun Xbox kolu olarak görünmesi normal mi?

Enes Ertürkk

Decapat
Arkadaşlar daha yeni kol aldım fazla hakim değilim kol ayarlarına özelliklerine falan PS kolu aldım iki joysticki yan yana olandan ama bilgisayar kolu Xbox kolu olarak görüyor. Oyunlar da otomatik Xbox koluna göre dizayn ediliyor. Bu hep mi böyle yoksa ayarı falan var mı? Mesela PES'e giriyorum üçgen kare yerine a, b, y falan var.

Görseli de bu:

1657884437293.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durum normaldir. Steam üzerinden ise desteği var.

Arkadaşlar daha yeni kol aldım fazla hakim değilim kol ayarlarına özelliklerine falan PS kolu aldım iki joysticki yan yana olandan ama bilgisayar kolu Xbox kolu olarak görüyor. Oyunlar da otomatik Xbox koluna göre dizayn ediliyor. Bu hep mi böyle yoksa ayarı falan var mı? Mesela PES'e giriyorum üçgen kare yerine a, b, y falan var.

Görseli de bu:

Eki Görüntüle 1451797
Kullandığın yazılım öyle gözükmesini sağlıyor.

Elbette hocam. Yardımcı olabilir. Steam dışı içinse zaten o şekilde olması gerekir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elbette hocam. Yardımcı olabilir. Steam dışı içinse zaten o şekilde olması gerekir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yahu ben anlamadım benim kolumda mı sıkıntı var markasını da vereyim kontrland yani bende hala böyle gözüküyor Steam'de de:

1657923291061.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız program varsa bu sebeple de olabilir.

Geri
Yukarı