PS now 35Mbps internetle kullanılabilir mi?

HasanEsq

Hectopat
Yer
Adana
PlayStation oyunlarını oynamak istiyorum sanırım PlayStation extra alırsak PS now üzerinden oyun oynayabiliyormuşuz. Bir şekilde PS Now'u indirirsem kullanabilir miiyim?
İnternetim 35'lik paket kabloyla bağlanıyorum sabit 31-32 alıyorum yeterli olur mu? Gamepad'im Logitech F310.

Hocam Türkiye'de PS Now yok. VPN'le girmeniz gerekir bu durumda ve VPN hızınızı bir hayli düşürür. Sisteminiz iyiyse RPCS3 öneririm. God of War 3'ü 30 FPS altına düşmeden oynamıştım.

Hocam Türkiye'de PS Now yok. VPN'le girmeniz gerekir bu durumda ve VPN hızınızı bir hayli düşürür. Sisteminiz iyiyse RPCS3 öneririm. God of War 3'ü 30 FPS altına düşmeden oynamıştım.
Sistemin iyi fakat oynamak istediğim oyun Ghost of Tsushima yakında PC'ye gelicek diyorlar ama pahalı olacaktır. Bu yüzden 60Tl vererek oynamak istiyordum doğrusu. PS now'u indirdim bir hesap açıp kayıt olup alınca oynayabiliyor olmam gerekmiyor mu? PS Now'u VPN ile indirdim.
1687866578208.png

Sistemin iyi fakat oynamak istediğim oyun Ghost of Tsushima yakında PC'ye gelicek diyorlar ama pahalı olacaktır. Bu yüzden 60Tl vererek oynamak istiyordum doğrusu. PS now'u indirdim bir hesap açıp kayıt olup alınca oynayabiliyor olmam gerekmiyor mu? PS Now'u VPN ile indirdim.
Hocam benim bildiğim PS Now'da oyun oynamak için zaten halihazırda bir PS hesabına sahip olmanız ve oyuna da sahip olmanız gerekiyor. GeForce Now gibi.

PS Plus zaten gamepass gibi bir sistem Xcloud gibi olması gerek bu yüzden PS plus taki oyunları oynayabilir olmam gerekiyor üyeliğini satın alarak.
Onu bilmiyorum hocam. VPN ile hız testi yapar mısınız?

Bedava deneme imkanım olsaydı güzel olurdu o zaman bekleyelim ilerde internetimi arttırırsam o zaman almayı denerim. Teşekkürler.
Rica ederim ama benim tahminimce oyuna sahip olmanız gerekiyor.

Geri
Yukarı