PS Plus kütüphaneye eklenebilir mi?

Emre_7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir hususta fikrinizi almak istiyorum. PS Plus extra üyeliği almayı düşünüyorum. Örneğin katalogda GTA 5 var ve ben 1 yıllık üyelik satın aldım. Oyunu kütüphaneme ekledim. Oyun katalogdan kalksa bile üyeliğim süresince oynayabilir miyim? Yoksa katalogdan kalkınca artık erişim sağlayamaz mıyım?

Yanlış bilgi
Merhaba, bir hususta fikrinizi almak istiyorum. PS Plus extra üyeliği almayı düşünüyorum. Örneğin katalogda GTA 5 var ve ben 1 yıllık üyelik satın aldım. Oyunu kütüphaneme ekledim. Oyun katalogdan kalksa bile üyeliğim süresince oynayabilir miyim? Yoksa katalogdan kalkınca artık erişim sağlayamaz mıyım?

Kütüphaneye eklediğinizde üyeliğiniz bitene kadar sizde olur. Bitince yine kütüphanede durur ama oynayamazsanız tekrar üyelik alırsanız oynarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Üstteki arkadaşlar yanlış bilgi vermişler. Sadece her ay verilen aylık oyunları kütüphanenize eklerseniz kalıcı olur. Oyun kataloğu dediğimiz yer sürekli sirkülasyon halinde orada olan bir oyunu kütüphanenize ekleseniz de katalogdan kalkarsa oynayamazsınız.

Katalogdan kalkınca erişiminiz de kalkar.

Üstteki arkadaşlar yanlış bilgi vermişler. Sadece her ay verilen aylık oyunları kütüphanenize eklerseniz kalıcı olur. Oyun kataloğu dediğimiz yer sürekli sirkülasyon halinde orada olan bir oyunu kütüphanenize ekleseniz de katalogdan kalkarsa oynayamazsınız.
Hocam peki Gta 5 Aralık ayında verildi diye biliyorum. Hala da katalogda mevcut galiba. 1 yıllık üyelik alırsam 1 yıl boyunca katalogdan kalksa bile oynayabilir miyim ?

Katalogdan kalkınca erişiminiz gidiyor.

Hocam peki GTA 5 Aralık ayında verildi diye biliyorum. Hala da katalogda mevcut galiba. 1 yıllık üyelik alırsam 1 yıl boyunca katalogdan kalksa bile oynayabilir miyim?

Hocam üstte açıkladım zaten aynı şeyi tekrar sormuşsunuz. Oyun kataloğu yazan yerdeki oyunlar oradan kalkınca üyeliğin olsa dahi oynayamıyorsun ama aylık verilen 3 tane oyunu üyeliğin olduğu sürece oynarsın kütüphanene eklenen yeterli.

Geri
Yukarı