PS Plus Nedir?

delvarto

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Orta Doğu
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
PS Plus'ın ayrıcalıklarından biraz bahseder misiniz? Pek bi' bilgim yok ne yazık ki.
Ayrıca her ay galiba iki oyun veriyor, bu oyunları sadece o ay mı oynayabiliriz yoksa süresiz bize mi ait oluyor?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS Plus PlayStation'daki oyunları Online oynamak için alman gereken bir üyelik türü. Aylık 2 oyun veriyor kütüphanene eklersen PS Plus üyeligin olduğu sürece oynamaya devam edebiliyorsun o oyunları ayrıca PS Plus'a özel indirimler de oluyor PS Store'da.

PS Plus aylık para vererek kütüphanede bulunan bütün oyunların, oyunun parasını vermeden oynamaktır. Her ay oyun gelebiliyor. Oyunlar netflix gibi üyeliği bitirene kadar oyunları oynayabiliyorsun.

Her ay 2 ya da bazen 3 oyun veriyor. PS Plus üyeliğin varsa o ay verilen oyunları kütüphaneye ekleyebiliyorsun. PS Plus üyeliğin devam ettiği sürece PS Plus kütüphanendeki oyunları oynayabilirsin. Üyeliğin bittiğinde oynayamıyorsun fakat tekrar üyelik aldığında kütüphanene eklediğin eski oyunları tekrar oynayabiliyorsun.
Ayrıca paralı oyunların online kısmını kullanabilmen için ps plus üyeliği gerekiyor. (GTA Online, RDR2 Online gibi)

PS Plus PlayStation'daki oyunları Online oynamak için alman gereken bir üyelik türü. Aylık 2 oyun veriyor kütüphanene eklersen PS Plus üyeligin olduğu sürece oynamaya devam edebiliyorsun o oyunları ayrıca PS Plus'a özel indirimler de oluyor PS Store'da.
Mesela bu aylık satın aldım ve o iki oyunu indirdim diyelim, eğer sonraki ay tekrar satın almazsam oyunlar siliniyor mu tamamen yoksa sadece açılmıyor mu?

Merhaba, PS Plus aylık abonelik sistemidir. Kendiniz seçtiğiniz paketi satın alırsınız böylelikle oyunlarınızı Online oynayabilirsiniz ve size eğer PS4 kullanıcı iseniz 2 oyun PS5 kullanıcısı iseniz 3 oyun verilir. PS5'te 3. verilen oyun bonus oyun olarak geçer ve PS5 versiyonu olan bir oyun olur. Örneğin bu ay maneater verilmişti. Ayrıca PS5'te yine bu üyeliği aldığınızda PS Plus Collection diye bir koleksiyon karşılar sizi ve burada 7 yılda PS4'e çıkmış en çok sevilen ve satan oyunlar yer alır 20 tanedir?
Bana kalırsa aylık 20TL gibi ücrete değer ama rakibi Xbox Game Pass ile rekabet edebilecek düzeyde değildir.
Ben şahsen PS5 alacağım en kısa sürede ve PS4 neslini atladığım için veya hiç konsol kullanmamış kişiler için güzel olacağını düşünüyorum.
Mesela bu aylık satın aldım ve o iki oyunu indirdim diyelim, eğer sonraki ay tekrar satın almazsam oyunlar siliniyor mu tamamen yoksa sadece açılmıyor mu?
Kilitleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı