PS Plus oyun kataloğu yenilenince eskileri gider mi?

musaayar35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler. Yakında PS5 almayı düşünüyorum. PS Plus diye bir olay varmış oyun katoloğu diye. Oradaki oyunlar yenileniyormuş sanırım, o oyunlar yenilenince mesela şu an God of War var diyelim sonraki ay katalogdan gitti ben kütüphaneme eklediğimde her zaman GoW oynayabilecek miyim? Bunu sormak istedim.

Katalogdan kalkan oyun tekrar gelemediği sürece oynayamazsın. Eklediğinde kalksa da oynamaya devam edebildiğin oyunlar aylık verilen oyunlar. Mesela şu an BF 2042 veriyorlar. Kütüphanene eklersen üyeliğin devam ettiği sürece oynayabilirsin.

PlayStation al bence. Xbox almak yerine PC daha mantıklı. Xbox'ta olan tüm oyunlar PC de de var zaten. Xbox kesinlikle almam PC alırım alacaksam onun yerine. PC alamıyorsam da PlayStation daha mantıklı.

PlayStation al bence. Xbox almak yerine PC daha mantıklı. Xbox'ta olan tüm oyunlar PC de de var zaten. Xbox kesinlikle almam PC alırım alacaksam onun yerine. PC alamıyorsam da PlayStation daha mantıklı.
benim iyi kötü oyun oynayabildiğim bir laptopum var rekabetçi oyunları oynayabiliyorum kasmadan ama hikaye oyunu felan olsun fifa olsun. böyle oyunların tadını konsolda almak istiyorum. o yüzden sordum.

Benim iyi kötü oyun oynayabildiğim bir laptopum var rekabetçi oyunları oynayabiliyorum kasmadan ama hikaye oyunu falan olsun FIFA olsun. Böyle oyunların tadını konsolda almak istiyorum. O yüzden sordum.

Xbox'a hiç bulaşma o zaman PlayStation al derim ben. Xbox alana kadar PC yükselt daha iyi. PC ile Xbox beraber mantıksız olur. PC ile Xbox'da yapabildiğin her şeyi yapıyorsun zaten. O yüzden Xbox alana kadar PC yenile daha iyi.

Geri
Yukarı