PS Plus para çekmek istediğinde kartta para olmaması

UltimateTeam

Centipat
15 şubatta sanal kartımı kullanarak PS Plus aldım, fakat 1 ay geçmeden aboneliği iptal etmeyi unuttum ve bankamdan "işleminiz bankomat kartınızın günlük alışveriş limiti aşıldığı için onaylanmamıştır" mesajı geldi. Bugün bakınca sonraki ödeme tarihinin 5 Nisan yazdığını gördüm. Normalde ödemeyi alamayınca 15 Mart'ta direkt iptal eder diye düşündüm ama bu durumu anlamadım. Şu an 1 aylık aldığım halde 1 aydan fazla kullanıyorum gibi oldu. O yüzden direkt iptal ettim ama üyelik 5 Nisana kadar devam ediyor. Bir sorun çıkarır mı?

Son düzenleme:
Şu an baktığımda başlangıç tarihi 15 şubat, son geçerlilik tarihi 5 Nisan görünüyor ve aboneliğimi iptal ettim, nasıl ödeyeceğim ki? (Aynı şey EA play için de çıktı)
Aboneliklerini aldığın ay dolmadan iptal etmen gerek. Sonraki aya geçtiğinde yeni ayın ücretini tahsil etmeye çalışır. Sana hizmet vermeyi de kesmez. Sen satın almış olursun iptal etmediğin sürece her ay. Sanal kartına para aktararak ödeyebilirsin. Ödemesen bir şey olmaz ama dakika başı mesaj gelir

Aboneliklerini aldığın ay dolmadan iptal etmen gerek. Sonraki aya geçtiğinde yeni ayın ücretini tahsil etmeye çalışır. Sana hizmet vermeyi de kesmez. Sen satın almış olursun iptal etmediğin sürece her ay. Sanal kartına para aktararak ödeyebilirsin. Ödemesen bir şey olmaz ama dakika başı mesaj gelir
Yani anladığım kadarıyla sanal karta para atınca sonraki ödeme denemesinde alacak ve kapanacak. Peki yasal olarak sıkıntı olur mu, bunun için endişeliyim aslında.

Olmaz, garantiye almak istersen müşteri hizmetlerine bağlan
Hafta sonu olduğu için bekleyemedim, aynı şey EA play için de oldu, normalde 15 Şubatta bitmesi gerekiyordu ama ben bir sonraki ödemeyi 1 martta yaptım, ama 1 nisana kadar uzamışken emin olamayıp onu da iptal ettim, sonra ps plus sorununu görünce panikledim biraz, şu an iptal etmek dışında elimden başka bir iş gelmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı