PS Remote ile telefondan PS oyunu oynanır mı?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Merhaba. Ben God of War: Ragnarök oynamak istiyorum fakat PS4-5'im yok ben PS hesabı açıp God of War: Ragnarök alıp telefonumdan Remote Play ile oynayabilir miyim?

Kol var hocam nasıl yapabilirim? PS Now da God of War: Ragnarök yok diye biliyorum.
PSNow’da yok ancak servis Türkiye’de yok. VPN ile almanız gereklidir ancak PSNow servisi Plus’a eklenmiştir yani en üst paketi almanız lazım. Dediğim gibi Türkiye’de yok.

PS Now'da yok ancak servis Türkiye'de yok. VPN ile almanız gereklidir ancak PS Now servisi Plus'a eklenmiştir yani en üst paketi almanız lazım. Dediğim gibi Türkiye'de yok.

Hocam VPN ile Amerika chicago ya bağlandım fakat gene de gözükmüyor. Hesabın oluşturma yerinde konumu Türkiye yapmıştım ondan olabilir mi? Yoksa paketi satın aldıktan sonramı oynayabiliyoruz?

1668592544790.png

Hocam VPN ile Amerika chicago ya bağlandım fakat gene de gözükmüyor. Hesabın oluşturma yerinde konumu Türkiye yapmıştım ondan olabilir mi? Yoksa paketi satın aldıktan sonramı oynayabiliyoruz?

Eki Görüntüle 1574369
PS sitesinden alamazsınız. Karta izin vermiyor, cd key veren sitelerden almanız gerekmekte. Ayrıca ABD alırsanız gecikme süresi çok olacağı için oynamak zulümle sonuçlanır. İngiltere hesabı alın o yüzden.

Birde oyun zaten serviste yok diye biliyorum.

Geri
Yukarı