PS remote play'de gecikme oluyor

ibrahimf

Kilopat
Daha fazla  
PS5 remote play ile telefon ve tabletten bağlanıyorum. DualSense Bluetooth ile cihazıma bağlıyorum oynuyorum fakat hareket ederken etrafa bakarken gecikme oldugunu görebiliyorum. İnternetim gigabit internet ve gecikme değerlerim çok düşük. Bilgisi olan, yardımcı olabilecek var mı?

Ben kullandığımda da oluyor bu. Bunun için kablolu bağlamayı dene. Benim PC'm kötü bu yüzden bende geciktiğini düşünüyorum. Bilgisayarın çok kötü olmayacak seviyede bir bilgisayar mı?

Ben kullandığımda da oluyor bu. Bunun için kablolu bağlamayı dene. Benim PC'm kötü bu yüzden bende geciktiğini düşünüyorum. Bilgisayarın çok kötü olmayacak seviyede bir bilgisayar mı?

Ben telefon ve tabletten bağlanıyorum PC'den hiç denemedim PS5 kablolu değil Wi-Fi ile 5GHz ile bağlı yaklaşık 300Mbps geliyor download ve upload olarak, telefonda aynı şekilde 300Mbps.

Ben telefon ve tabletten bağlanıyorum PC'den hiç denemedim PS5 kablolu değil Wi-Fi ile 5GHz ile bağlı yaklaşık 300Mbps geliyor download ve upload olarak, telefonda aynı şekilde 300Mbps.

PC'den bağlantı derken telefondan PC'ye bağlanma olarak bahsettim. Ama çözüm yolu çok da kolay değildir. Onun yerine bir kol alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı