PS Store kart eklerken "Bir sorun oluştu" hatası veriyor

iesey

Hectopat
Daha fazla  
PlayStation 5 satın aldım ve doğal olarak PS Plus ve oyun almak için kartımı eklemem gerekiyor. Fakat hangi kartı denersem deneyeyim, hepsinde "Bir sorun oluştu bir dakika sonra tekrar deneyin." hatasını alıyorum. Konsol üzerinden satın almaya kalktığımda da kart bilgilerinizi kontrol edin diyor fakat bir hata yok. Bunun bir çözümü var mı? Hevesle kurduğum konsolun başından küfrederek kalkıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartlarınız internet alışverişine kapalı olabilir mi? Ya da sanal kart oluşturup limit tanımlayarak, deneyebilirsiniz.

PlayStation 5 satın aldım ve doğal olarak PS Plus ve oyun almak için kartımı eklemem gerekiyor. Fakat hangi kartı denersem deneyeyim, hepsinde "bir sorun oluştu bir dakika sonra tekrar deneyin." hatasını alıyorum. Konsol üzerinden satın almaya kalktığımda da kart bilgilerinizi kontrol edin diyor fakat bir hata yok. Bunun bir çözümü var mı? Hevesle kurduğum konsolun başından küfrederek kalkıyorum.

Sony müşteri hizmetlerini arayın. Zamanında bana da bu sorun olmuştu aradım, bilgilerimi verdim hesabınızı incelemeye aldık dediler 30 dakina sonra düzeldi. 444 Sony (7669)

Kartlarınız internet alışverişine kapalı olabilir mi? Ya da sanal kart oluşturup limit tanımlayarak, deneyebilirsiniz.
Yok hocam böyle bir şey, her yerde her zaman kullandığım kartlar hepsi
Sony müşteri hizmetlerini arayın. Zamanında bana da bu sorun olmuştu aradım, bilgilerimi verdim hesabınızı incelemeye aldık dediler 30 dakina sonra düzeldi. 444 Sony (7669)
Playstation için farklı bir numaraya yönlendiriyor fakat o numarada çalmıyor

Arkadaşlar bu sorunun herhangi bir çözümü gerçekten yok mu? Bankalar bizden kaynaklı bir şey yok diyor, Sony tarafına ulaşmak zaten imkansız. Sabahtan beri hiçbir şekilde kartımı ekleyemiyorum. Telefondan konsoldan webden her türlü şeyi denedim fakat çözülmüyor. Bana alışveriş yaptırmayacaksa ben bu konsolu niye aldım

Arkadaşlar bu sorunun herhangi bir çözümü gerçekten yok mu? Bankalar bizden kaynaklı bir şey yok diyor, Sony tarafına ulaşmak zaten imkansız. Sabahtan beri hiçbir şekilde kartımı ekleyemiyorum. Telefondan konsoldan webden her türlü şeyi denedim fakat çözülmüyor. Bana alışveriş yaptırmayacaksa ben bu konsolu niye aldım

Yok hocam böyle bir şey, her yerde her zaman kullandığım kartlar hepsi

Playstation için farklı bir numaraya yönlendiriyor fakat o numarada çalmıyor

Son düzenleme:
En sağlıklısı müşteri temsilcisine bağlanarak çözmek heralde. Ben daha bugün aradım direk bağlandım.

Psn mağazası yıllardır böyle, neden bilmiyorum. Bir satın alım yaptığım kart bir daha kullanılamaz. Eklediğim kartı görmez, ödeme almaz. Anlamıyorum bir türlü düzeltemediler.

Bende de kayıtlı kartlarımdan ödeme almıyor. Daha önce birçok kez alışveriş yaptığım halde aynı kartlarla ödeme yapmaya çalışırken " tanımlanamayan hata oluştu" hatası veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı