PS Store'da ödeme hatası

Zaynalyox

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. PS5 sipariş ettim, 3-4 güne gelecek ancak şu an indirimde PS Store'a giriyorum oyun almak için, hiçbir şekilde ödeme yapamıyorum kartım kredi kartı Visa kartla denedim worldle denedim olmuyor. Bir hata oluştu diyor, bir dakika sonra gene dene diyor, bir kere para yükle dedim yükledi şansına ama başka olmuyor bayağı da bu sorunu yaşayan var. Hala çözümü yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
PlayStation müşteri hizmetleri var onları aramanı tavsiye ederim, ben birkaç kez aradım çok hızlı çözüme ulaştırıyorlar. Bayramı bekleme ve 7/24 çalışmıyorlar, bilgin olsun.

Pzt - Cum 10:00 - 18:00, Cmt ve Paz kapalı
0312 401 0740

PlayStation müşteri hizmetleri var onları aramanı tavsiye ederim, ben birkaç kez aradım çok hızlı çözüme ulaştırıyorlar. Bayramı bekleme ve 7/24 çalışmıyorlar, bilgin olsun.

Pzt - Cum 10:00 - 18:00, Cmt ve Paz kapalı
0312 401 0740
deneyeceğim hocam saol senin sorun tamamen çözüldümü

Evet, beni yönlendirdiler ve sorunum tamamen çözüldü.

Çözümü söyledilerde çok mu gizli tuttular anlamadım. Çözümü yazman daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Ya da öylesine ortaya bir şey mi söylemek istedin. Bu etik bir davranış değil ki.
Ne dediklerini maalesef hatırlamıyorum, ps4 2013 te çoktı bildiğiniz üzere, sadece hatırladığım müşteri hizmetlerinin destek konusunda iyi oldukları. Kusura bakmayın, iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı