Çözüldü PS Store'dan alınan oyun PS Plus üyeliği bitince gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Techno34

Decipat
Makaleler
4
Far Cry New Dawn almak istiyorum. PS Store'dan alacağım. Yakinda PS Plus üyeliği bitecek bitince yenilemeyeceğim. O yüzden soruyorum PS Store'dan aldığım oyun gider mi? Veya kilitlenir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Far Cry New Dawn almak istiyorum. PS Store'dan alacağım. Yakinda PS Plus üyeliği bitecek bitince yenilemeyeceğim. O yüzden soruyorum PS Store'dan aldığım oyun gider mi? Veya kilitlenir mi?

PS Store'den alışveriş yaparsan Plus bitse bile sende kalır ama Online oynayamazsın.

PS Store'den alışveriş yaparsan Plus bitse bile sende kalır ama Online oynayamazsın.

Çözüm
Para verip aldığınız oyunlar sizin oluyor sonradan üyelik gerektirmez ama ücretsiz verilen oyunlar üyelik bitince kilitlenme gibi birşey oluyordu tam hatırlamıyorum ama rahat olun parayla aldıkdan sonra üyelik lazım olmuyor.

Para verip aldığınız oyunlar gitmez. Ama PS Plus oyunları kitlenir. Ayrıca çok oyunculu da oynayamazsınız.

Geri
Yukarı