PS Store'dan GTA 5 almak güvenli mi?

Ertugrrul

Kilopat
Daha fazla  
Ps Store'den GTA V almak istiyorum ama çoğu yerde habersiz para çekme tarzı şeyler var nedir bu nasıl böyle bir şeyden kurtulabilirim? Kutulu almak istemiyorum çünkü kutulu aldığım disk çizik geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps Store'den GTA V almak istiyorum ama çoğu yerde habersiz para çekme tarzı şeyler var nedir bu nasıl böyle bir şeyden kurtulabilirim? Kutulu almak istemiyorum çünkü kutulu aldığım disk çizik geldi.
Güvenilirdir bir sorun olmuyor. 500 TL para çekildiğini söyleyen arkadaşın parasını PS Store'un çektiğini düşünmüyorum açıkcası.

Bence bir sorun olmaz sonuçta tanınmış güvenilir bir yer, oradan oyun satın alan milyonlarca kişi var.

Koskoca Ps store yani yılların mağazası. Öyle bir şey yapacaklarını düşünmüyorum ki yapmazlar. Ben hep ps storeden indirme yapıyorum ve şu ana kadar bir sorun çıkmadı. Sen kafana takma al oyununu keyfine bak (y):)

Ürünü aldıktan sonra ayarları kurcala, kartlar bölümü vs. var ise oradan kartı sil. Ben bir kere PS Plus almıştım. Daha sonra 3 ay boyunca haberim olmadan üyeliğim yenilenmişti. :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı