PS Store'dan oyun tavsiyesi

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Yılbaşı indirimleri var. Ben de 2 oyunu sepete ekledim ancak diğer seçim arasında kararsız kaldım.

-Wolfenstein Collection 111₺
-Star Wars Jedi: Fallen Order 45₺
Diğer oyunum Hogwarts Legacy, Elden Ring, Phantom Liberty arasında kaldım.

Diğer çoğunluğu bitirdim veya şu an gereksiz pahalı olduğundan almıyorum. Demon Souls oynamıştım biraz sıkmıştı ancak tekrardan şans vereceğim o yüzden elden ring sıkarmı bilemedim + optimizasyon sorunları var. Hogwarts ve Phantom Liberty hakkında hiç bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hogwarts yanına eklemeyi düşünürüm 5-6 gün daha var indirim bakalım biraz oyunu izleyeyim
Açık dünyasını keşfederek, güzel bir Build ile başlarsanız çok zevk alırsınız. Birkaç rehber izleyebilirsiniz temel şeyleri öğrenmek için sonrasında keşfederek oynarsınız. Bence büyücü+Moonveil katana iyi bir başlangıç olur.

Daha önce souls oyunu Sekiro oynadım ama zorlandım Elden Ring zor mu Sekiro kadar almayı düşünüyorum ama zor gelmesinden dolayı korkuyorum.
Sekiro oynanışı daha farklı türde Elden Ring'de olay sağlam bir Build yapmaktan geçiyor Sekiro'da bu yok deflect'e alıştın alıştın yoksa oynanılamaz hâle geliyor fakat Elden Ring'de çeşit çeşit güçlü Buildler ile Boss'ların içinden geçebilirsin.

Sekiro oynanışı daha farklı türde Elden Ring'de olay sağlam bir Build yapmaktan geçiyor Sekiro'da bu yok Deflect'e alıştın alıştın yoksa oynanılamaz hâle geliyor fakat Elden Ring'de çeşit çeşit güçlü Build'ler ile Boss'ların içinden geçebilirsin.

Sizce bu fiyata alınır mı? Hocam.

Geri
Yukarı