PS tamamen Türkiye'den çekiliyor mu?

KEREMHÜSEYİN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram:16 GB , Ekran Kartı:RTX3050Tİ , İşlemci:İ7-11800
Dun Teknosa'da bir abiye PS sordum abi PS tamamen Türkiye'den cekilecek aboneligi falan Türkiye'de gecerli olmayacak ortada kalirsin dedi. Benim de kafam bayağı karisti. Tamamen cekiliyor mu acaba?

Dun Teknosa'da bir abiye PS sordum abi PS tamamen Türkiye'den cekilecek aboneligi falan Türkiye'de gecerli olmayacak ortada kalirsin dedi. Benim de kafam bayağı karisti. Tamamen cekiliyor mu acaba?

Tamamen çekilmezler. Kendilerine sıkarlar. Sony'nin Türkiye'de PS tarafında aşırı oranda kullanıcısı var.

Teknosa, Vatan gibi mağazalardaki çalışanların %95'i bilgisiz ve deneyimsiz. Bilgileri olmadan yorumları oluyor. İnanma böyle şeylere.

Çekilmeyecek sadece daha da küçülecek ya da disbiritörlüğü başkasına verecek. Zaten günümüzde 1 kişi filan var İstanbul Sony ofisinde kafasına göre takılıyor.

Teknosa, vatan gibi mağazalardaki çalışanların %95'i bilgisiz ve deneyimsiz. Bilgileri olmadan yorumları oluyor. İnanma böyle şeylere.

PS almaya niyetlendim bu sefer de boyle dedikten sonra bayağı suphelendim studyo kapandi falan?

Yani şu an PS alacak kadar para varsa bence bilgisayar dizip game pass almak daha mantıklı benim için. İlla konsol olacak diyorsan Xbox Series X almanı öneririm.

Geri
Yukarı