PS tamamen Türkiye'den çekiliyor mu?

Çekilmeyecek sadece daha da küçülecek ya da disbiritörlüğü başkasına verecek. Zaten günümüzde 1 kişi filan var İstanbul Sony ofisinde kafasına göre takılıyor.

Peki almak mantıklı mı psaon PS zamlarindan sonra.

Yani şu an PS alacak kadar para varsa bence bilgisayar dizip Game Pass almak daha mantıklı benim için. İlla konsol olacak diyorsan Xbox Series X almanı öneririm.

PC Max 3 yillik hocam 3 yil once aldigim canavar PC artik bazi oyunlarda kasiyor.

Teknosa, vatan gibi mağazalardaki çalışanların %95'i bilgisiz ve deneyimsiz. Bilgileri olmadan yorumları oluyor. İnanma böyle şeylere.

Katılıyorum genelde bilgisi olmayan kişiler. Bilgisi olsa bile müdürlerin baskısı yüzünden bazı cihazları daha iyi gösteriyorlar. iPhone XR alırken adam bana Xiaomi eski bir telefon öneriyordu daha iyi diye.

Peki almak mantıklı mı psaon PS zamlarindan sonra.

PC Max 3 yillik hocam 3 yil once aldigim canavar PC artik bazi oyunlarda kasiyor.

Paranız varsa alınır bu hali bile Xbox Game Pass oyunlarından daha kaliteli.(birazdan fanboylar basar şimdi burayı)

Katılıyorum genelde bilgisi olmayan kişiler. Bilgisi olsa bile müdürlerin baskısı yüzünden bazı cihazları daha iyi gösteriyorlar. iPhone XR alırken adam bana Xiaomi eski bir telefon öneriyordu daha iyi diye.

Paranız varsa alınır bu hali bile Xbox Game Pass oyunlarından daha kaliteli.(birazdan fanboylar basar şimdi burayı)

PS Plus orta paket su an en iyisi Deluxe pakete gerek duymadim fakat aylik 270 TL galiba yapacak bir şey yok.

PlayStation işi gücü yok Roblox getiriyor. Dediğin. PS5 Türkiye için bitti. Son zamlar, PS Plus pahalanması, oyunların pahalı olması... İndirime girse bile 300 lira en az. PS5 Türkiye için hayal oldu, yurt dışında bile zamlara tepki var.

PS Plus orta paket su an en iyisi Deluxe pakete gerek duymadim fakat aylik 270 TL galiba yapacak bir şey yok.

Aylık 270 TL'ye 1 Xbox Game Pass ve 1 Netflix üyeliği rahat gelir.

Son düzenleme:
PlayStation işi gücü yok Roblox getiriyor. Dediğin gibi fanboylar basar burayı. PS5 Türkiye için bitti. Son zamlar, PS Plus pahalanması, oyunların pahalı olması... İndirime girse bile 300 lira en az. PS5 Türkiye için hayal oldu, yurt dışında bile zamlara tepki var.

Aylık 270 TL'ye 1 Xbox Game Pass ve 1 Netflix üyeliği rahat gelir.

Evet hocam fakat PS oyunlari ilgimi cekiyor Xbox tarafinda pek oyun goremedim daha.

Evet hocam fakat PS oyunlari ilgimi cekiyor Xbox tarafinda pek oyun goremedim daha.

Sırf TLOU 2 oynamak için PS5'e para vermem. Xbox'da istediğin oyunu al oyna. Kardeşim 270 lira da aylık 3 oyun veriyorlar, versikleri oyunlar desen çöp. Geri kalanı paralı zaten. TLOU2 PC çıkmasını beklerim ama yine de PS5 almam. PS5 fiyatına oyun alıyoruz.

Ayıp oluyor yıllık 2740 TL isteyip kaç yıllık Spider-Man TLOU2 olmayan sistem yerine Game Pass'i tercih edince fanboymu oluyoruz. :D

PlayStation Türkiye'de alınmaz arkadaşlar PlayStation resmen bu zam ile biz Türkiye'yi umursamiyoruz dediler senin en büyük rakibin aboneliğini Türkiye'de yıllık 1400 TL'ye satiyor sen gidip 2700'e satiyorsun bunun sebebi PS'in Türkiye'de Xbox'dan çok çok daha fazla satması adamlar Xbox'u Türkiye'de rakip olarak görmüyor PS Store'da Xbox Store ve Steam'den daha pahalı olacaktır bazı oyunlar zaten daha pahalı şu an tüm oyunlarda olur yavaş yavaş.

Sırf TLOU 2 oynamak için PS5'e para vermem. Xbox'da istediğin oyunu al oyna. Kardeşim 270 lira da aylık 3 oyun veriyorlar, versikleri oyunlar desen çöp. Geri kalanı paralı zaten. TLOU2 PC çıkmasını beklerim ama yine de PS5 almam. PS5 fiyatına oyun alıyoruz.

Series X alacagim o zaman hocam surekli bir karar değiştiriyorum ama karar vermeside zor PS de oyunlar pahali ama onceden cikardiklari oyunlardan hosuma gidenler var, Xbox aboneligi iyi ben yillik abonelik yerine yeni cikan bir PS oyununu alirim tepe tepe oynarim diye düşünmüştüm ornegin 1.5k ya Spider-Man 2 alip geri kalan 1K ile 3 aylik alirim hem yeni oyunu oynar hem de 3 yaz tatili icin 3 aylik PS Plus extra alirim diye dusunmustum 2.5k ya oyun oynayacaktim yani kisaca. Ama Game Pass'te 3 aylik alsam yeni oyunlar falan gelir doye düşünüyorum. Aşırı kararsizim bu durum ile ilgili.

Eski fiyatlarda PS+ daha mantıklı diyebilirdin ama bu fiyatlarda abonelik almak benim içime sinmez şahsen. 7-8 yıla yakındır PS kullanıcı olarak XBOX veya kökten bilgisayara geçmeyi düşünüyoruz. Bu fiyatların pahalı olduğunu kabul etmek lazım. Eğer bir gün Sony derse yeni oyunlar aynı gün PS+a gelecek eyvallah bir düşünürsün. Şuan alınacak durumda değil.

Ayıp oluyor yıllık 2740 TL isteyip kaç yıllık Spider-Man TLOU2 olmayan sistem yerine Game Pass'i tercih edince fanboymu oluyoruz. :D

PlayStation Türkiye'de alınmaz arkadaşlar PlayStation resmen bu zam ile biz Türkiye'yi umursamiyoruz dediler senin en büyük rakibin aboneliğini Türkiye'de yıllık 1400 TL'ye satiyor sen gidip 2700'e satiyorsun bunun sebebi PS'in Türkiye'de Xbox'dan çok çok daha fazla satması adamlar Xbox'u Türkiye'de rakip olarak görmüyor PS Store'da Xbox Store ve Steam'den daha pahalı olacaktır bazı oyunlar zaten daha pahalı şu an tüm oyunlarda olur yavaş yavaş.
Hocam yurtdışı fiyatı zaten daha pahalı. O oyunlar da zamanla gelecek. Acelemiz yok. Oyunlar pahalı olabilir. Zaten ps plusı oynamaktan aldığın oyunlara bile sıra gelmeyecek. Ne yani şimdi xbox 2 firma satın aldı diye ps bitti mi? Yok mu oldu. Hayır yerli yerinde duruyor. Burda ülkeden 3 5 kişi ps satınca xbox popüler olmuyor. Ps plus da gayet iyi. Oyunlar ilk günden gelmiyor evet ama içinde gayet kaliteli oyunlar var. Ki insanlar niye xbox alsın? Ha pc ha xbox. Zaten series s yüzünden optimizasyon unutuldu. Pc al + xbox gamepass yine aynı. Konsol = Playstation. Xbox a çıkan her oyun pc de var. Meraklısı adam pc alır. Hem daha yüksek h8zlı ssd de alır. 3500 mb hiç iyi bir hız değil. Onun yerine samsung 980 pro olan pc toplarsın hem hız iyi olur hem de güçlü olur. Adamlar kendi konsollarına kötü görünen bie bethesda oyununu 30 fps çıkarıyor. Optimizasyon fan yok. Ve bu doğrudan series s yüzünden.

Geri
Yukarı