PS tamamen Türkiye'den çekiliyor mu?

Hocam yurt dışı fiyatı zaten daha pahalı. O oyunlar da zamanla gelecek. Acelemiz yok. Oyunlar pahalı olabilir. Zaten PS Plus'ı oynamaktan aldığın oyunlara bile sıra gelmeyecek. Ne yani şimdi Xbox 2 firma satın aldı diye PS bitti mi? Yok mu oldu. Hayır yerli yerinde duruyor. Burada ülkeden 3 5 kişi PS satınca Xbox popüler olmuyor. PS Plus da gayet iyi. Oyunlar ilk günden gelmiyor evet ama içinde gayet kaliteli oyunlar var. Ki insanlar niye Xbox alsın? Ha PC ha Xbox. Zaten Series S yüzünden optimizasyon unutuldu. PC al + Xbox Game Pass yine aynı. Konsol = PlayStation. Xbox'a çıkan her oyun PC de var. Meraklısı adam PC alır. Hem daha yüksek h8zlı SSD de alır. 3500 MB hiç iyi bir hız değil. Onun yerine Samsung 980 Pro olan PC toplarsın hem hız iyi olur hem de güçlü olur. Adamlar kendi konsollarına kötü görünen bie Bethesda oyununu 30 FPS çıkarıyor. Optimizasyon fan yok. Ve bu doğrudan Series S yüzünden.

Taş yerinden oynasa suçlu Series S harbiden şu konsolla ilgili çok konuştum çok anlattım artık gerek yok anlatmaya tamam PS5 özel Final Fantasy 720p upscale 2K'da 40 FPS suçlusuda Series S

Starfield'ın 30 FPS olma sebebi işlemci darboğazı bu arada zaten oyun 60 FPS gibi hissettiriyor oynadığım en akıcı 30 FPS.

Taş yerinden oynasa suçlu Series S harbiden şu konsolla ilgili çok konuştum çok anlattım artık gerek yok anlatmaya tamam PS5 özel Final Fantasy 720p upscale 2K'da 40 FPS suçlusuda Series S

Starfield'ın 30 FPS olma sebebi işlemci darboğazı bu arada zaten oyun 60 FPS gibi hissettiriyor oynadığım en akıcı 30 FPS.

Şu doların artma sebebi ve mülteci sorunu da bence Series S.

Hocam 30 30dur. 60 gibi hissettirebilir. Rdr2 de 30 ama 60 gibi hissettiriyor. O ne olacak?
Şu doların artma sebebi ve mülteci sorunu da bence Series S.
Olabilir hocam. Güçlü bir nesilde güçsüz donanım her şeye sebep olabilir. Artık zaten 4 olmayan konsol 4 k değildir. Yeni nesil konsollar native 4k 30 veriyor çoğu oyunda. O konsol 4 bile veremiyor. Bu nesilde series s yüzünden oynlar garip bir uere gidecek.

Hocam yurtdışı fiyatı zaten daha pahalı. O oyunlar da zamanla gelecek. Acelemiz yok. Oyunlar pahalı olabilir. Zaten ps plusı oynamaktan aldığın oyunlara bile sıra gelmeyecek. Ne yani şimdi xbox 2 firma satın aldı diye ps bitti mi? Yok mu oldu. Hayır yerli yerinde duruyor. Burda ülkeden 3 5 kişi ps satınca xbox popüler olmuyor. Ps plus da gayet iyi. Oyunlar ilk günden gelmiyor evet ama içinde gayet kaliteli oyunlar var. Ki insanlar niye xbox alsın? Ha pc ha xbox. Zaten series s yüzünden optimizasyon unutuldu. Pc al + xbox gamepass yine aynı. Konsol = Playstation. Xbox a çıkan her oyun pc de var. Meraklısı adam pc alır. Hem daha yüksek h8zlı ssd de alır. 3500 mb hiç iyi bir hız değil. Onun yerine samsung 980 pro olan pc toplarsın hem hız iyi olur hem de güçlü olur. Adamlar kendi konsollarına kötü görünen bie bethesda oyununu 30 fps çıkarıyor. Optimizasyon fan yok. Ve bu doğrudan series s yüzünden.
Ne ara ülke xboxa kaydı. Bi ekonomiktir yok gamepassdir. Gamepass iyi de niye xbox alsın adam. Gayet güçlü pc toplar. Ne farkı var. Playstationun özel oyun ile bir mantığı var. Xboxda özel oyun bile yok. Siz xboxı ne kadar savunursanız savunun bu ülkede en sonunda insanlar en çok bulunan seri ps5 seriesi olacak. Şu series s yüzünden oyunlar geç çıkınca anlarsınız bu ülkede. Kendi mesajımı bilerek alıntıladım 3 dislike var. Koca forumda playstation seven kalmamış. Xboxın ssd si yavaş+ series s yüzünden bg 3 geç çıkıyorsa neler geç çıkmaz+ özel oyunu yok+ kolu playstationun gerisinde. Kimse zaten xbco özel oyunu felan demesin. Aynı anda iki platforma çıkan oyun özel değildir. Şu gamepass işi bi bitmesi bile zaten. Ps plusda klasikler var. Starfieldla Spiderman 2 bir mi değil. Starfield bethesda klasiği spiderman özel oyun. Microsoftun hiçbir firması ps kalitesine gelemez. Playstation kullanıcı felan kaybetmez. Ps nin gücü xboxda yok. Sizde konsolları güçlendirecek bir trknoloji de yok. Ne derseniz deyin ps daha iyi ve daha iyi kalacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı