PS ve PC birlikte GTA V oynayabilir mi?

Fortnite'ta da var. Ama bunun iyi bir şey olduğunu sanmıyorum. Sen mobilde 30 FPS sürünerek ekrandaki tuşlara basıyorsun karşındaki adam 300 FPS klavye ile oynuyor. :D
Bunu önlemek için konsol/mobil oyuncuları varsayılan olarak kendi aralarında oynuyorlar. Kendi istekleri ile diğer platformlarla oyunu giriyorlar. Yani konsol oyuncusu istemezse karşısına PC oyuncusu gelmiyor.

Başka bir örnek olarak Street Fighter V. PC ve PS birlikte oynayabiliyor.
PC only ve All Platforms olarak iki ayrı match making sistemi mevcut.

Bunu önlemek için konsol/mobil oyuncuları varsayılan olarak kendi aralarında oynuyorlar. Kendi istekleri ile diğer platformlarla oyunu giriyorlar. Yani konsol oyuncusu istemezse karşısına PC oyuncusu gelmiyor.

Başka bir örnek olarak Street Fighter V. PC ve PS birlikte oynayabiliyor.
PC only ve All Platforms olarak iki ayrı match making sistemi mevcut.
Hmm bilmiyordum. Bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkürler.

Sanırım GTA 5 oyununda böyle bir olay var. İnsanların isimlerinin yanında konsol işareti veya fare işareti vardı. Emin değilim fakat oynanabilir diye biliyorum.

O bilgisayarda kol ile oynuyor diye biliyorum ben.
Fortnite'ta da var. Ama bunun iyi bir şey olduğunu sanmıyorum. Sen mobilde 30 FPS sürünerek ekrandaki tuşlara basıyorsun karşındaki adam 300 FPS klavye ile oynuyor. :D

Mobil Fortnite'ta en son otomatik sıkma vardı diye hatırlıyorum.

Sanırım GTA 5 oyununda böyle bir olay var. İnsanların isimlerinin yanında konsol işareti veya maus işareti vardı. Emin değilim fakat oynanabilir diye biliyorum.
O kontrolcü ile oynuyorsa öyle gözüküyor kardeşim bilmeden cevap yazma

Geri
Yukarı