PS Vita Almak

Apronaur

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 11. sınıftayım ve pc başından 6-8 saat kalkmadığım için kendime yasak koydum fakat böyle de hayat geçmiyor, geçen sene ps4 almıştım bu sene evdeki kalabalıktan dolayı onu da kullanamaz oldum ve ps vita alıp remote play ile ps oyunlarımdan da faydalanabileceğimi düşünüyorum. Böyle bir durumda ps vita almalı mıyım yoksa başka önerileriniz var mı?

Merhabalar. 11. sınıftayım ve pc başından 6-8 saat kalkmadığım için kendime yasak koydum fakat böyle de hayat geçmiyor, geçen sene ps4 almıştım bu sene evdeki kalabalıktan dolayı onu da kullanamaz oldum ve ps vita alıp remote play ile ps oyunlarımdan da faydalanabileceğimi düşünüyorum. Böyle bir durumda ps vita almalı mıyım yoksa başka önerileriniz var mı?
Aynen PS4'ünü açıp PS Vita ile bağla yatağında veya koltuğunda otur ya da en rahat ne buluyorsan otur ya da yaslan.Aç GTA 5'i oohh keyfine diyen olmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı