PS3 vs PS Vita

AnAnimeBoy

Hectopat
Yer
Minecraft Klasöründe Textures Manzaralı 4+1 Klasör
Daha fazla  
İki konsol arasında kaldım. Biraz taşınabilir konsolları ev konsollarına tercih ederim ama deneyimi olan insanların düşüncelerini almak isterim.

Not: İki konsolu da kırma konusunda sorun yaşamayacağımı düşünüyorum, gerekli ekipmanların çoğuna sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki konsol arasında kaldım. Biraz taşınabilir konsolları ev konsollarına tercih ederim ama deneyimi olan insanların düşüncelerini almak isterim.

Not: İki konsolu da kırma konusunda sorun yaşamayacağımı düşünüyorum, gerekli ekipmanların çoğuna sahibim.
Playstation 3 hem grafik açısından hem'de oyun açısından iyidir. Ben PS3 almanı öneriyorum. Ama GTA5 Online oynayamazsın.

Kullanım yönelimine göre cevap değişir. PS3 zamanın en iyi konsollarından biri ve PlayStation exclusivelerinin gerçekten kaliteli olduğu son dönemdir benim için. Mgs serisi, GoW orijinal üçlemesi, Shadow of the colossus gibi muhteşem oyunlara sahip. Kırma konusunda da emülatör kullanıp Nintendo oyunlarından bazı psx oyunlarına kadar oynayabilirsin.

Öte yandan PS Vita, ikinci el pazarında çok ilgi gören ve ilk bakışta pahalı gelebilecek bir konsol. Fakat onca yıl öncesinde çıkmış olsa da eline alır almaz hissettiğin ilk şey kalite oluyor. Bence hissiyatı Nintendo Switch'i bile sollar. Bu konsolun özelliği de topluluk tarafından canlı tutulması. Araştırdıysan biliyorsundur PS Vita aslında Sony'nin yanlış politikaları sonucunda ölmüş bir cihaz. Yine de harika oyunlara sahip ve PSP oyunlarını da sorunsuz çalıştırıyor. Hatta cihaz direkt PSP oluyor diyebilirim. Dokunmatik ekranla tuşlar arasında geçiş yapmak son derece zevkli ve benim açımdan ilginç deneyimler sundu. Yine bu cihazda da GoW serisi (3 hariç), mgs serisi (4 ve 5) hariç, Silent Hill 1, sly cooper, GTA SA, gibi bir sürü oyuna oturduğun yerden erişebilirsin. Ayrıca PS Vita'yı kırmak neredeyse telefona duvar kağıdı ayarlamak kadar kolay, PC kullanmadan bile yapabilirsin.

Seçenek senin isteklerine kalmış.

Geri
Yukarı