PS Vita almalı mıyım?

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dostlar Boğaçhan'ın konusunu inceledim fakat sorularıma cevap pek yoktu. :D Şimdi Mayıs'ta Amerika'dan bir şeyler alabilirim, orada olacağım. Fakat kafam çok karışık. Bilgisayar parçası deseniz garantisi, sokması bir sürü sıkıntısı var. Belki SSD alabilirim ama şuan hiç ihtiyacım yok. Benim PS3 bozuldu ama tamire yollayacağım olur belki. Kafamda PS Vita almak var. Ne derseniz? Pek çok kez inceledim PS3'ün portable versiyonu gibi geldi bana. Oyunlarıda çok güzel iyic çeşitlendi ve gün geçtikçe de artıyor. Alırsam 3 oyunla alacağım ama merak ettiğim şeyler var. İlki bu hafıza kartı olayı. Oyunları yüklemek mi gerekiyor? Yoksa kayıt vs. için film felan yüklemeyeceksem yeter mi 4GB? Aklımda da AC3 Liberation, Uncharted Golden Abyss ve Mortal Kombat/Marvel vs. Capcom 3 var. Ne dersiniz yorumlarınız neler? Ne yapmaşıyım? Sizin fırsatınız olsa Amerika'da bir şey almak için ne alırdınız. Para olarak 400-500 dolara kadar bir şey alabilirim.

3G versiyonu sakın dışarıdan almayın, neden derseniz; 3G i nasıl kullanacaksın Türkiye de? Siz cihazı alıp geleceksiniz hattı takacaksınız şebeke Imei alıp size mesajı atacak cihazınız kayıtlı değildir. Haydi, ne olacak şimdi? Kullanabilmek adına koşa koşa Vergi dairesine gideceksiniz, 100 lira vereceksiniz.

Yok 3G lazım olmaz bana Wi-Fi Hotspot kullanırım. Abi 400-450-500-550 diye yanındaki aparatlar ve oyunlara göre değişiyor ikinci el fiyatı. Yanında oyun vs. Hiç bir şey vermeyecekse şarj aleti dışında 350 TL verebilirim o da belki şimdi direk konuşmayayım sonra hsni alacaktın felan olmasın.

Ya 4 kere aradım hepsinde aynı şey, ürün Servis Noktasında ve işlemleri devam ediyor zaten 20 iş günü içerisinde hallolur. Göndermez olaydım ya. :D Bu kadar bekledik bir şey yapmazlarsa kafayı yerim...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı