PS Vita VS Nintendo 3DS, 2DS

Makaleler
7
Yer
Kalos Region
Dün anlamadığım şekilde PS Vita olsa hem okulda, evde, dükkanda, yolculukta kullanılır PS4 var Remote Play oynarım diye düşündüm fakat PS Vita kırık olmadıktan sonra pek anlamı yok fakat bu sefer Remote Play yapabilecek miyim?

Sonra aklıma hep Nintendo 3DS veya 2DS olsa ne güzel Pokemon oynarım diğer oyunlar da güzel zaten alacağım 3DS veya 2DS Cfw olur istediğimi yüklerim ve çoğu kişi oyun yüklü satıyor işime gelir.

Siz PS4 var ve Nintendo oyunlarına ilginiz var siz hangisini alırdınız zaten PS4 var PS Vita oyun kıtlığı olduğu için 3DS almak daha mantıklı mı olur?

Vita’ya destek biteli çok oldu ve sadece Vita’da olan bir çok oyun PlayStation 4’de çıktı. Nintendo oyunlarına ilginiz varsa tercih belli. Ama Nintendo Konsollarından güçlü bir performans beklemeyin.

Sanırım artık Ps Vita PSN Plus oyun vermiyor ve kırdıktan sonra Remote Play yapamayacağım için Ps Vita artısı yok. 3DS ise kırarım istediğim gibi oynarım fakat ondada SD karta nasıl oyun yüklendiğini anlamadım ama sıkıntı degil fiyatlar artmış alıcağım zaman bakacağım.

Sanırım artık Ps Vita PSN Plus oyun vermiyor ve kırdıktan sonra Remote Play yapamayacağım için Ps Vita artısı yok. 3DS ise kırarım istediğim gibi oynarım fakat ondada SD karta nasıl oyun yüklendiğini anlamadım ama sıkıntı degil fiyatlar artmış alıcağım zaman bakacağım.

Bence de 3DS daha mantıklı olacaktır. Zaten Vita'nın oyun kıtlığı var. Alsan bile birşey yapamazsın. Al 3DS'i geç. :)

Bence de 3DS daha mantıklı olacaktır. Zaten Vita'nın oyun kıtlığı var. Alsan bile birşey yapamazsın. Al 3DS'i geç. :)
Aynen öyle CFW öğrendim ve bu hızda gidersem anca yaza alırım fiyat farkı çok olmazsa 2DS XL alıcam emülatör olarak kullanmayıda düşünüyorum oyun sıkıntısı yok 😊

Aynen öyle CFW öğrendim ve bu hızda gidersem anca yaza alırım fiyat farkı çok olmazsa 2DS XL alıcam emülatör olarak kullanmayıda düşünüyorum oyun sıkıntısı yok 😊

Ben de Zelda oynamak istiyorum. Ya Wİİ U ya da Switch alacağım. Switch çok pahalı. 2000 TL'den aşağısı yok. Büyük ihtimalle 2. el en fazla 600 TL'ye bir Wİİ U alırım. :)

Ben de Zelda oynamak istiyorum. Ya Wİİ U ya da Switch alacağım. Switch çok pahalı. 2000 TL'den aşağısı yok. Büyük ihtimalle 2. el en fazla 600 TL'ye bir Wİİ U alırım. :)
Benimde oynamak istediğim Pokemon ve mobil oyunları sevmiyorum zaten okulda zaten en fazla uç istemek başka bir şey konuşacağım bir kişi var oda benim gibi olunca telefonları açıp oyun oynuyoz fakat benim telefon artık batarya ömrü azaldığı için pek işime yaramıyor. Bu sene bayramda erken sıfır 2DS XL alabilirim normal şartlarda 3DS XL 2. El fakat onlarda 700 aşağı degil normal 3DS ve 2DS 500 aşağı yok düzgün olanları ve 3.5 inch ekranda küçük.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı