PS2 Call of Duty 3 kaldıramıyor

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, frame rate videolarını izliyorum. PS2 bildiğin oyun da 20 FPS'in altına düşüyor. Madem PS2 kaldıramicaktı neden PS2 üzerinden çıkış yapıtlar anlamadım. Bahsi geçen video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gayet normal bir durum, bütün konsolların ömrünün sonunda çıkan oyunların başına geliyor, donanım yıllarca kullanıldığı için eskiyor, zaten çoktan eskimiş bir donanım anca bu kadar oluyor. Dolu oyun vardır PS3 ve P4 kütüphanesinde bile 30FPS altı çalışan. Neden varlar arz talep meselesi başka bir nedeni yok herkes elindeki makineyi sonuna kadar kullanmak istiyor.

Bu gayet normal bir durum, bütün konsolların ömrünün sonunda çıkan oyunların başına geliyor, donanım yıllarca kullanıldığı için eskiyor, zaten çoktan eskimiş bir donanım anca bu kadar oluyor. Dolu oyun vardır PS3 ve P4 kütüphanesinde bile 30FPS altı çalışan. Neden varlar arz talep meselesi başka bir nedeni yok herkes elindeki makineyi sonuna kadar kullanmak istiyor.
Hayır bu çok yaygın bir olay değil. PS2’nin 2000’lerin en çok sömürülen konsolu olması bütün oyunların bu konsola da özel çıkması zorunluluğunu çıkardı çünkü pazar bu alet üzerinden yürüyordu, bu optimizasyon sıkıntısı da açgözlülük ile alakalı. PS3,PS4 döneminde bu sorunları aştık ne mutlu ki çünkü Xbox markası son 10 yılda daha da büyüdü ve üstüne Switch gibi konsollar da sektöre girdi.

Arkadaşlar, frame rate videolarını izliyorum. PS2 bildiğin oyun da 20 FPS'in altına düşüyor. Madem PS2 kaldıramicaktı neden PS2 üzerinden çıkış yapıtlar anlamadım. Bahsi geçen video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam PS2'den nasıl bu kadar uzun süre geçiş yapmadınız anlamıyorum. Retrocu olsanız bile emülatörleri var zaten. 20 Yıl aynı konsolda direndiyseniz helal olsun zaten.

Geri
Yukarı