Çözüldü PS2 Emülatör ile GTA: SA oynamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Borsa Sincabı

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar elimde orijinal GTA:San Andreas PS2 CD'si var. Fakat ben PS2'de oynamak yerine PS2 Emülatörde oynamak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Çözüm
Kısaca anlatıyorum.

Bu kısımdan "Eklenti"yi seçiyorsunuz.

Sonra buradan "Eklenti/BIOS Seçici"yi seçiyorsunuz ve böyle bir yer açılıyor.

Açılan yerde işaretlediğim kısma girin.

Buradan diskinizi seçip tamam deyin ve kaydedin. Ardından "CDVD'yi Başlat (Hızlı)" seçeneğini seçerek diskinizden oyunu oynayabilirsiniz.
Açıkçası bununla uğraşmaya değmez. PS2 emülatörünü ayarlasanız bile PC deki kadar performanslı olmayacaktır. Zaten PS2 ile PC sürümü de hemen hemen aynı.

Kısaca anlatıyorum.

Bu kısımdan "Eklenti"yi seçiyorsunuz.

Sonra buradan "Eklenti/BIOS Seçici"yi seçiyorsunuz ve böyle bir yer açılıyor.

Açılan yerde işaretlediğim kısma girin.

Buradan diskinizi seçip tamam deyin ve kaydedin. Ardından "CDVD'yi Başlat (Hızlı)" seçeneğini seçerek diskinizden oyunu oynayabilirsiniz.

Çözüm
Bu uygulamayı kullanabilmek için orjinal bir PS2 ye sahip olup ondan BIOS dosyasını almanız gerek yasal olarak kullanabilmek için. Eğer yasal olmadan kullanacaksanız internette BIOS'lar mevcut. BIOS girmeden bu uygulamayı açamazsınız.

Ben sadece diskle nasıl oynayacağını gösterdim. Kaç yıldır kullanıyorum emülatörleri bunları de ben biliyorum.

Çok teşekkürler.
Belki de cd eskiden kalma ve ps2'si yok.
PS2'im var ama nedense oyun çalışmıyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…