Arkadaşlarla uzaktan GTA SA oynamak

İşletim sistemi
Windows 7

İsrafil Uygur

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben kendi arkadaşlarımla beraber uzaktan GTA SA oynamak istiyorum, MTA sa falan değil, sadece biz olacağız. Kendi aramizda takilacağız.

Bir mod var, Gta Multiplayer diye. Pek bilgi sahibi değilim, bu modu araştırmanızı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yeterli bilgi içeriyor, bu videodaki yönergeleri takip edin. Oynayabileceksiniz.

Arkadaşlar merhaba. Ben kendi arkadaşlarımla beraber uzaktan GTA SA oynamak istiyorum, MTA sa falan değil, sadece biz olacağız. Kendi aramizda takilacağız.

MTA'nın en boş sunucusuna girin işte yoksa yapabileceğiniz bir durum yok. Kendi sunucunuzu açabilir misiniz MTA da bilmiyorum ama o da bir çözüm olabilir.
Bir mod var, GTA Multiplayer diye. Pek bilgi sahibi değilim, bu modu araştırmanızı öneririm.

O mod MTA oluyor işte.

Her iki bilgisayara radmin VPN programını indirin ve aynı ağ kurup aynı ağa bağlanın bağlandıktan sonra aynı internette olmuş olursunuz bu sayede istediğiniz herhangi bir oyunu LAN üzerinden oynayabilirsiniz.

Örneğin GTA oynamak istiyorsanız biriniz MTA da server kurar LAN şeklinde diğer kişiye otomatikmen gözükür.

Yeni konular

Geri
Yukarı