Çözüldü PS2 Free MC Boot yükleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

375558

Hectopat
Evet, internette zaten cevabı var ama çok uzun. PS2 SCH-39004'üm var, uzatmadan basit bir şekilde nasıl flash belleğe Free MC Boot yüklerim yazabilir misiniz?

Not:
DVD okuyucum, yazıcım yok. DVD'siz yüklemem lazım.
Cihazın içini açıp bir şey yapmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İndir FMCB installer Free MC boot kurulum dosyası.
İndir LaunchELF iso zip bu DVD'ye yazdırman gereken ISO dosyası.
UltraISO - The Ultimate ISO CD/DVD Image Utility bu kullanman gereken ISO yazdırma programı.
Ekran Alıntısı.PNG
Hocam ulaunch. Elf i DVD veya CD'ye yazdirmanizda şart. Hocam size kesinlikle lazım olanlar 1 adet DVD 1 adet Memory Card bunlar size kesinlikle lazım makineniz fat mi slimmi makineniz ciplimi detaylı bilgi verir misiniz?

The BF. Bu freemcboot olayı için bana yardımcı alabilir misiniz yazdırma programını yükledim

The BF. Bu freemcboot olayı için bana yardımcı alabilir misiniz yazdırma programını yükledim Launhelf dosyasını yazdırma programına attım cd olurmu yoksa dvd şartmı birde bu cdnin için yanlızca bu programımı atıyoruz freemcboot1966 gibi dosyalar var ne yapmamız lazım ona göre cd ayarlayıp yazdırmayı denicem makina fat kasa çipli model 39×××× serisi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı