PS2 ISO dosyasını DVD'ye yazarak oyun kurma

Enkirix

Hectopat
Daha fazla  
Malum artık PS2'nin oyun DVD'leri kalmadığından bu yöntem aklıma geldi. PS2 için oyunların ISO dosyalarını DVD'ye nasıl veya hangi programla yazdırmam gerek? PS2'nin bu DVD'yi açması için herhangi bir şey yapmam gerekir mi gerekirse ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim kadarıyla direk DVD'yi tak-çalıştır yapamıyorsun.

İlk önce kırılması gerekiyor diye biliyorum. O USB'den de olabilir. Emin değilim. İnternetten araştırın. Cevabı bana da söyler misiniz?

Benim bildiğim kadarıyla direk DVD'yi tak-çalıştır yapamıyorsun.

İlk önce kırılması gerekiyor diye biliyorum. O USB'den de olabilir. Emin değilim. İnternetten araştırın. Cevabı bana da söyler misiniz?
Bildiğim kadarıyla benim ps2 kırık çünkü zamanında pes 2013 almıştım normal dvd ve hala sorunsuz çalışıyor, bi kaç oyunla kesinlikle deneyeceğim.

Ps2 kırdırılmaz çip taktırılır kırdırmak oyun yüklemektir. çip taktırmak ise korsan oyunlarını çalıştıracak bir parça taktırmaktır.Sana önereceğim program Ultra iso ama ilk önce ps2 oyunu isosu indirmelisin.Eğer ps2'in çipli ise sorunsuzca çalıştıracaktır.

Malum artık PS2'nin oyun DVD'leri kalmadığından bu yöntem aklıma geldi. PS2 için oyunların ISO dosyalarını DVD'ye nasıl veya hangi programla yazdırmam gerek? PS2'nin bu DVD'yi açması için herhangi bir şey yapmam gerekir mi gerekirse ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkür ederim.
"Nero Burning" adlı programla DVD yazdırabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı