PS2 mi PSP mi?

Belki Windows'tan kaynaklı bir hatadır. GNU/Linux dene. Orada da emülatör var.
denedim zaten hatta harddisk bile değiştim ama değişen bir şey olmadı yine aynı acaba harddisk kablosundan mı
Fırsatcı dolu hocam her yer fakat istanbuldaysanız birkaç yer önerebilirim.
Maalesef Değilim bir tane xbox 360 var 250 tl her şeyi tam ama gamepadi yok sizce alınır mı , xbox 360 a başka gamepad oluyor mu

Merhabalar, bu bayramın sonunda bir oyun konsolu almaya karar verdim. Önce Xbox 360'a baktım; 250, 300, 350, 400 TL gibi fiyatları vardı ama bunlar kırık değildi. Ben kırık bir konsol istiyordum, kırık olanlar da pahalıydı.

Sonra PS3'e bakayım dedim, onda da en ucuz 450 TL'ye buldum. Hard diski 40 GB ve gamepadi yoktu. El konsollarına yöneldim, zaten Switch alamazdım. PSP veya PS Vita almaya karar verdim ama PS Vita gereksiz bir şekilde pahalıydı. Ben de PSP almaya karar verdim.

Sonra dün düşündüm ki neden PS2 almayayım. Hem daha ucuz hem de daha fazla oyun var ama PS2 alsam monitöre bağlayacağım ve iyi bir görüntü alır mıyım bilmiyorum. PSP de bir yandan avantajlı çünkü taşınabilir ama karar veremedim. Sizce hangisini almalıyım?

not: Lütfen, onu alacağına bu kadar daha para biriktir PS4 al vb. yorumlar atmazsanız sevinirim. Ama Xbox ve PS3 hakkında fikrinizi belirtebilirsiniz.

PS3 al, PS2'den daha iyi ve daha fazla büyük oyun kütüphanesi mevcut. Tabii disk alanını büyük tutmak gerek. Ama harici hard disk güzel bir çözüm. Kuzen Torrent indirip HDD'ye atıp oynuyordu :)

Denedim zaten hatta hard disk bile değiştim ama değişen bir şey olmadı yine aynı acaba hard disk kablosundan mı?

Maalesef Değilim bir tane Xbox 360 var 250 TL her şeyi tam ama gamepadi yok sizce alınır mı, Xbox 360'a başka gamepad oluyor mu?

Hocam o fiyata XBOX460 var mı gerçekten? Ben daha pahalı zannediyordum.

Ben PS1-PS2-PS3 kullanmış biri olarak şunu söylemek istiyorum;Kesinlikle PS2 alma.Çünkü sen eski günleri biraz anımsayarak oyun oynamak istiyorsun sanırım.Ama inan bir gün oynadıktan sonra ikinci gün, bir daha kullanmamak üzere bir yere kaldırırsın.Alıcaksan en mantıklısı PS3 diyebilirim.

Kesinlikle az bile olsa para ekleyerek PS3 al dostum Uncharted The Last of Us God of War gibi serilerin hepsini oynarsın kesinlikle PS2'den daha iyi bir seçenek. (40 GB alma uncharted 3 tek başına 40 GB zaten)

Ben PS1-PS2-PS3 kullanmış biri olarak şunu söylemek istiyorum;Kesinlikle PS2 alma.Çünkü sen eski günleri biraz anımsayarak oyun oynamak istiyorsun sanırım.Ama inan bir gün oynadıktan sonra ikinci gün, bir daha kullanmamak üzere bir yere kaldırırsın.Alıcaksan en mantıklısı PS3 diyebilirim.
uygun fiyata xbox var ama kırdırılmış yok ps3 ü evde kırabiliyorsun galiba muhtemelen onu alırım

Geri
Yukarı