PS2 mi PSP mi?

Kesinlikle az bile olsa para ekleyerek PS3 al dostum Uncharted The Last of Us God of War gibi serilerin hepsini oynarsın kesinlikle PS2'den daha iyi bir seçenek. (40 GB alma Uncharted 3 tek başına 40 GB zaten)

Bilgisayarındaki HDD'yi bağlayabiliyor diye biliyorum sanırım. Yanlış bilmiyorsam.

uygun fiyata xbox var ama kırdırılmış yok ps3 ü evde kırabiliyorsun galiba muhtemelen onu alırım
PS3 kırma konusunda bir çok video internet üzerinde mevcut.Eğerki Flash Bellek ve az çok çalışan bir bilgisayarın varsa kendin başarabilirsin.

32 gb flash belleğim var bilgisayarım da var zaten çalışıyor ama sorunları var biraz ama halledilir
O zaman başarabilirsin.Başaramazsan bile en kötü seçenek birisine yaptırabilirsin.Ben 50 tl gibi bir fiyata yaptırmıştım geçen sene.

PS2 artık tarih oldu ancak hala PSP kullanan var. Maalesef söylemek zorundayım ki, bence ikisi de değil.
Altta yazmışsınız ancak biraz daha para biriktirip ikinci el PS3'ler var ve ayrıca kollar ile birlikte alabilirsiniz.

Mesela PSP kullanan ben.

Ps3 al bence istersen kendinde kırarsın sorun olmaz maz 1000tl ver ama al bence hala değer almaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…