PS2 oyunlarını 35 TL'den satmak normal mi?

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, ikinic el satış platformu üzerinden bazı orijinal kutulu PS2 oyunlarımı satışa koymuştum. Tanesine 35TL dedim bayağı ilgi oldu. Bir alıcı görsele bakıp Amerika'dan gelme NTSC oyun olduğunu anladı (NTSC ne demek bilmiyorum ama Amerika'dan almıştım bunu bilmesine şaşırdım). Toplu almak istediğini söyledi acaba ucuza mı koydum? Değerini tam bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, ikinic el satış platformu üzerinden bazı orijinal kutulu PS2 oyunlarımı satışa koymuştum. Tanesine 35TL dedim bayağı ilgi oldu. Bir alıcı görsele bakıp Amerika'dan gelme NTSC oyun olduğunu anladı (NTSC ne demek bilmiyorum ama Amerika'dan almıştım bunu bilmesine şaşırdım). Toplu almak istediğini söyledi acaba ucuza mı koydum? Değerini tam bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
NTSC bildiğim kadarıyla Amerika'da kullanılan Görüntü İşleme Teknolojisidir.

her oyuna göre fiyat değişiyor hocam
nedir fiyatlar
Hocam klasik oyunlar var God of War, Prince of Persia, Resident Evil 4, Mortal Kombat, NFS Underground, Metal Gear Solid vs.

Tanesini 35 TL yazmıştım ama insanlar ben hepsini alayım diye atlamaya başladı birden sanırım ucuz koydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı