PS2 to HDMI çalışmıyor

Miraç Efe

Centipat
Daha fazla  
İnternette bulduğum bütün ayarları yaptım. Kendi rca kablosuyla çalışıyor ama dönüştürücü ile çalışmıyor. Arkadaşa denemesi için verdim onda çalıştı. İkimizde de aynı konsol var. Ne yaptıysam çalışmadı. Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette bulduğum bütün ayarları yaptım. Kendi rca kablosuyla çalışıyor ama dönüştürücü ile çalışmıyor. Arkadaşa denemesi için verdim onda çalıştı. İkimizde de aynı konsol var. Ne yaptıysam çalışmadı. Sorun nedir?

System Configuration'a girip component video out kismina gel ve y cb pb cr pr secenegini seç.

kullandigin monitör ya da televizyon,interlaced sinyali desteklemiyor muhtemelen,ps2'nin çıkış sinyalini progressive scan'e gecirmen lazim,tek çaren freemcboot yükleyip,opl programini indirmek oradan progressive cozunurluk seciliyor ya da gsm programi lazim

Kullandığın monitör ya da televizyon, interlaced sinyali desteklemiyor muhtemelen, PS2'nin çıkış sinyalini progressive Scan'e gecirmen lazim, tek çaren freemcboot yükleyip, opl programini indirmek oradan progressive cozunurluk seciliyor ya da GSM programi lazim.

Freemcboot u yüklüyorum fakat düzgün çalışmıyor arkadaşım buna çipin neden olduğunu söyledi o yüzden çipi söküp öyle deneyeceğim freemcboot u çok kez farklı sürümlerini denedim ama hepsi aynı sorunu veriyor çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı