PS3 12 GB ve GTA 5

Berk Yılmaz

Hectopat
Selam. Öncelikle yeni kayıt oldum. 12 GB PS3'üm var ama çok tedirginim. GTA 5 oyununu almak istiyorum. 12 GB diye bir problem yaşar mıyım ? Kasma, donma, yüklememe gibi. Lütfen yardım edin.

Oyunu kutulu alacaksan hiç bir problem olmaz. Psn'den dijital olarak alacaksan oyun 18 gb senin cihazın hafızası yetmeyecektir..

Cihan dediği gibi kutulu alırsan bir sorun olacağı sanmam sonuçta oyunun save dosyaları 12 GB değildir herhalde

Oyun için 8 GB boş alan istenmekte. Yani bu durumda uyacaktır.

12 GB'ın 9'u kullanılabiliyor sanırım. HDD'nin boş olması lazım bu durumda. Yani hiç bir şey indirip yüklememiş olman gerekiyor.

Gta ps3 sürümlerinde her zaman fazla data alanı istiyordu. Gta 4 mesela 4 5 gb data yüklüyor cihaza.Gta 5'i kutulu alırsan bile en az 4 5 gb data yüklemesi yapacaktır.

Gta ps3 sürümlerinde her zaman fazla data alanı istiyordu. Gta 4 mesela 4 5 gb data yüklüyor cihaza.Gta 5'i kutulu alırsan bile en az 4 5 gb data yüklemesi yapacaktır.
Öncelikle ps3'te hakkında yerine geldigimde 8000 mb boş yer gözüküyor yetermi acaba simdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…