PS3 12 GB vs. 500 GB SSD

variemert

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
PS3 ilanlarına bakarken bazı ürünün özelliklerinde 12GB SSD yazıyor, bazılarında ise 500 GB yazıyor. Tam olarak ne farkı var? Şu cahil kardeşinizi bir aydınlatır mısınız?
Yardım gerek 😔

Son düzenleme:
PS3 alınacaksa 2. el alınmalı ki zaten 0 olarak nadir bulunuyor, cihazın kırık olmasına ve fiyatına dikkat edin. Onun dışında 12 GB'lık model ile neredeyse hiç bir düzgün oyunu oynayamazsın o yüzden 500 GB olanı almalısın.

12 GB lık bir depolama alanı bulunduruyor. Diğer versiyonda ise 500 GB var. Ama artık PS3 önermem zamanı dolmak üzere PS5 çıkacak neredeyse. İlla ki almak istiyorsanız, 500 GB versiyonu alın.
PS4 1600 TL bütçemi aşıyor. Her ne kadar 4 almak istesemde 3den fazlasına param yetmiyor.
12 GB lık bir depolama alanı bulunduruyor. Diğer versiyonda ise 500 GB var. Ama artık PS3 önermem zamanı dolmak üzere PS5 çıkacak neredeyse. İlla ki almak istiyorsanız, 500 GB versiyonu alın.
Ps3 temiz oyunlar sorunsuz - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 577669902
Kardeş bi bakarmısın nasıl pazarlıkla 650-600 felan iner.

Satıcının şefkatine bağlı. Çok sıkı ise eli ki sanmıyorum, PS4 aldım yazmış 50 TL sorun olmaz. Rica ederseniz indirebilir. En kötü 1-2 oyun alamazsınız.
Sence almalı mıyım? Herkes PS3 alma çöp diyor ama 4 1600 civarı 2.eli ona da param yetmiyor sence bu alete bu kadar para vermem aptallık mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sence almalı mıyım? Herkes PS3 alma çöp diyor ama 4 1600 civarı 2.eli ona da param yetmiyor sence bu alete bu kadar para vermem aptallık mı?
Hayırlı olsun, 650-700 TL Bu oyunları oynatacak bilgisayar bulunacağını sanmıyorum. Bu güzel alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı