PS3 4.90 HFW indirirken donuyor

KorSanMil

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sebebini bilmiyorum ama önceden sıkıntı yoktu şimdi 4.90a yükselteyim dedim. İlk başta direk HFW'yi indirmeyi denedim olmadı. Ondan sonra ilk 4.90ı indirdim sonra HFW'yi indirdim o da olmadı.
Kısacası ben HFW indirirken bu donuyor.

1689022207705901394794339693114.jpg

Böyle kalıyor fişten çekmek zorunda kalıyorum hem PS3'e zarar geliyor hem de ben zora giriyorum olmuyor.
Ha bir de PlayStation'dan "prrrrrrrrr" diye ses geliyor araliklarla (500 salise aralıklarla)

Sebebini bilmiyorum ama önceden sıkıntı yoktu şimdi 4.90a yükselteyim dedim. İlk başta direk HFW'yi indirmeyi denedim olmadı. Ondan sonra ilk 4.90ı indirdim sonra HFW'yi indirdim o da olmadı.
Kısacası ben HFW indirirken bu donuyor.

Eki Görüntüle 1856840

Böyle kalıyor fişten çekmek zorunda kalıyorum hem PS3'e zarar geliyor hem de ben zora giriyorum olmuyor.
Ha bir de PlayStation'dan "prrrrrrrrr" diye ses geliyor araliklarla (500 salise aralıklarla)

PS3 hala güncelleme alıyor mu be. En son 7 yaşımda kullanmıştım PS3'ü.

Güvenli mod kullandınız mı? Cihaz superslim 4004-C mi?

Güvenli moddan mı sistem güncellemesi yapayım?

PS3 hala güncelleme alıyor mu be. En son 7 yaşımda kullanmıştım PS3'ü.

Zaten para getirdiği için getiriyordur keşke getirmese bıktık her yıl güncellemekten.

-- Cihaz superslim 4004-C mi?

Galiba evet.

Güvenli mod kullandınız mı? Cihaz superslim 4004-C mi?

Hocam güvenli modda ise bunu diyor.

16890236280443880058243797924290.jpg

Hocam karşınıza hata çıksın çıkmasın, güvenli moddan güncelleme kurmak en iyisidir. Eğer cihazınızın seri numarasını atarsanız size daha çok yardımcı olabilirim, güvenli moddaki ekran görüntüsüyle alakalı USB diskinizde bir sorun olabilir güncelleme esnasında normalde takılıyorsa güvenli modu öneririz ancak güvenli modda da usbnizi görmemiş, eski model 1-2-4 GB'lık USB belleğiniz varsa çok iyi olur. Bilgisayardan biçimlendirirken ayırma boyutu diye bir seçenek var. Son olarak onu 4096 Bayt yapın düzelecektir.

Hocam karşınıza hata çıksın çıkmasın, güvenli moddan güncelleme kurmak en iyisidir. Eğer cihazınızın seri numarasını atarsanız size daha çok yardımcı olabilirim, güvenli moddaki ekran görüntüsüyle alakalı USB diskinizde bir sorun olabilir güncelleme esnasında normalde takılıyorsa güvenli modu öneririz ancak güvenli modda da usbnizi görmemiş, eski model 1-2-4 GB'lık USB belleğiniz varsa çok iyi olur. Bilgisayardan biçimlendirirken ayırma boyutu diye bir seçenek var. Son olarak onu 4096 Bayt yapın düzelecektir.

Nereden bakabilirim hocam bir de zaten normla güncellemeler oluyor HFW olmadı sadece.

Nereden bakabilirim hocam bir de zaten normla güncellemeler oluyor HFW olmadı sadece.
normalde yaparsan donar güvenli moddan yap arkadaşın dediği gibi girin sistem güncellemesi diyip içinde kırık sürüm olan usbyi takın start ve selecte basılı tutun kendisi yüklicektir
heni düzgün bir şekilde indirmek istiyor iseniz byze bu siteden indirin iyi akşamlar

Yeni konular

Geri
Yukarı