PS3 Açılmıyor

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisi olanlar, rica etsem yardım edebilirler mi? Kafayı yiyeceğim.
Arkadaşlar, benim kırık Multimanlı PS3'üm vardı ve bugün bir güncelleme yapayım dedim ve ayarlardan internet üzerinden güncelle dedim. 4.88 sürümü kuruluyor falan dedi ve PS3 kendini yeniden başlattı. Sonrasında ise PS3 açılmadı ve görseldeki uyarıyı verdi. İnternetten biraz araştırdım, benim cihazım kırık olduğu için CFW galiba. İnternetten CFW 4.88 sürümünü yükleyip flasha attım fakat bu sefer de veri bozuk uyarısı aldım. Sonra 4.88 sürümünü PlayStation'un kendi sitesinden indirdim fakat yine de veri bozuk uyarısı aldım. Şimdi yazılım yüklemek gerekiyor anladığım kadarıyla fakat bir türlü yükleyemedim. Şimdi Multiman falan silindi mi oyunlarımla birlikte? Konsol işlerinden hiç anlamıyorum cahillikle bir güncelleme yapayım dedim konsoldan oldum. Lütfen yardım edin, arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• w.jpg
    w.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 223
  • wqe.jpg
    wqe.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 191
  • qwe.jpg
    qwe.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 131
Ağ Ayarları > İnternet Bağlantısı Ayarlarına girin. Ardından OK tuşuna basıp "Özel" seçeneğini seçin. Çıkan ekranda "Kablosuz" seçeneğini seçin. Sonrasında "Arama" ekranına girin. Bu ekranda Wi-Fi adını görebiliyor musunuz?
Hayir hocam ağ bulunamadi veya erişim noktasi tespit edilemedi gibi bir uyari veriyor.

@Huseyinatik, erişemiyorsanız aklıma en kötü seçenek geliyor ki Wi-Fi/Bluetooth kartı bozulmuş olabilir. Bu yüzden tamir edilmesi veya değiştirilmesi gerekecektir. PS3 modellerinde sık olmasa da nadir olmayan bir sorundur. OFW, CFW veya HFW konusunda eğer bozuk değilse fark etmemesi gerekiyor. Bu CFW'lerin geliştiricilerinin forumlarında uzun süreler bulundum ve yazılımsal olarak ağ ile ilgili sorun yaşayan kimseye rastlamadım. Üç farkı yazılımı da kullanıp hiç sorun yaşamadım ben.

Hocam erişemiyorsanız aklıma en kötü seçenek geliyor ki Wi-Fi/Bluetooth kartı bozulmuş olabilir. Bu yüzden tamir edilmesi veya değiştirilmesi gerekecektir. PS3 modellerinde sık olmasa da nadir olmayan bir sorundur. OFW, CFW veya HFW konusunda eğer bozuk değilse fark etmemesi gerekiyor. Bu CFW'lerin geliştiricilerinin forumlarında uzun süreler bulundum ve yazılımsal olarak ağ ile ilgili sorun yaşayan kimseye rastlamadım. Üç farkı yazılımı da kullanıp hiç sorun yaşamadım ben.
Hocam ethernet kablosuyla önceden şıp diye bağlaniyordum ve hiç sorun olmuyordu taa ki güncelleme yaptim internete baglanamaz oldum
@Huseyinatik, erişemiyorsanız aklıma en kötü seçenek geliyor ki Wi-Fi/Bluetooth kartı bozulmuş olabilir. Bu yüzden tamir edilmesi veya değiştirilmesi gerekecektir. PS3 modellerinde sık olmasa da nadir olmayan bir sorundur. OFW, CFW veya HFW konusunda eğer bozuk değilse fark etmemesi gerekiyor. Bu CFW'lerin geliştiricilerinin forumlarında uzun süreler bulundum ve yazılımsal olarak ağ ile ilgili sorun yaşayan kimseye rastlamadım. Üç farkı yazılımı da kullanıp hiç sorun yaşamadım ben.
Yani donanimsal değil yazilimsal bir sorun var gibi hocam fakat sorun ne bulamadım

Aklıma hiçbir şey gelmiyor. En azından size internet olmadan HEN kurmak için yardımcı olabilirim.
Hocam bende önceden multiman vardı istediğim oyunu yükleyebiliyordum. Hen de böyle birşey mi? Açikcasi internet pek önemli değil sadece ps kırılsın ve istediğim oyunu oynayabileyim yeter

Geri
Yukarı