PS3 alınır mı?

Dostum yeni nesil oyun çıkmayacak diyorum. Arkadaş eski oyunları 4 sene mi oynayacak? Eski oyunların hepsini diyelim 1 yılda bitirdi sonra bir şey yapamayacak konsolda.
abicim adamın zaten oynamak istediği oyunlar tlou gta bunları rahat oynar. adam zaten yeni nesil oyun oynamak isteseydi o oyuna para vermek yerine ps 3 yerine ps4 5 ya da pc alırdı

abicim adamın zaten oynamak istediği oyunlar tlou gta bunları rahat oynar. adam zaten yeni nesil oyun oynamak isteseydi o oyuna para vermek yerine ps 3 yerine ps4 5 ya da pc alırdı
Gta 5 nasıl rahat oynar? Ps3’te Gta 5 rezalet çalışıyor. Evet oyun Ps3’e geldi ama çok kötü çalışıyor hep kasma donma yaşanıyor. Konu sahibi Ps4 kaç yıl götürür demişti bende size bağlı bir durum demiştim.

Gta 5 nasıl rahat oynar? Ps3’te Gta 5 rezalet çalışıyor. Evet oyun Ps3’e geldi ama çok kötü çalışıyor hep kasma donma yaşanıyor. Konu sahibi Ps4 kaç yıl götürür demişti bende size bağlı bir durum demiştim.
ps3 te değil ps4 te rahat oynar diyorum

Bu mesaja cevap verdim. Ps3 yerine Ps4 deseydin anlardım dostum.
biraz karışık anlatmısım dogru. demek istediğim bu adam yeni nesil oyun değil fiyat performans olarak oyun oynamak istiyor. adam zaten yeni nesil oyunlara bütçe ayıracak olsaydı ps3 almak istemezdi. onun yerine oyun almazdı ps4 alırdı.

Sadece oyun oynayacaksa konsol alması daha mantıklı olmaz mı?
Bu yıllarda konsolun çok eskileri oluyo. Mesela çoğu oyunda klavye mouse desteği olmuyo, her oyun konsola çıkmıyor(bilgisayara çıkmayan konsol oyunları da var fakat artık konsol oyunları remastered olarak PC'ye çıkmaya başladı). PC'de daha çok oyun seçeneği var, bide ayrıca PC bu yani içinde yapabileceğin yüzlerce aktivite,eğlence falan filan var.
Tavsiyem PS3 çok eski kalır PlayStation alacaksan bence PS4 al çünkü bazı yeni oyunlar hâlâ PS4'e çıkabiliyor RE4 remastered gibi. Onun dışında fiyat/performans olarak ikinci el Xbox series s almanı tavsiye ederdim çünkü gamepass ile binlerce oyun oynayabiliyorsun ve çok ucuz bir yeni nesil konsol diye geçiyor. O içindeki hevesi çok iyi bilirim ama o heves cidden geçici uzun vadede de işine yaramasını istersen bütçeni biraz daha beklet gerekirse aylarca bekle ama mantıklı olanını al.

biraz karışık anlatmısım dogru. demek istediğim bu adam yeni nesil oyun değil fiyat performans olarak oyun oynamak istiyor. adam zaten yeni nesil oyunlara bütçe ayıracak olsaydı ps3 almak istemezdi. onun yerine oyun almazdı ps4 alırdı.
Ps3 tavsiye etmem kesinlikle. Ps4 özel oyunlar ve eski oyunlar oynamak istiyorsa alınır. Ama 1-2 yıl sonra oynayacak oyun bulamayabilir. Yani çok fazla götürmez Ps4. O yüzden PS5 tavsiye etmiştim ama bütçesinin olmadığını söylemişti. Ps4 alıp oyunlarını oynandıktan sonra satıp PS5’de alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı