PS3 Alınmalı Mı?

PC de oyunları orjinal oynamıyorsan tabi ki de PS3 almalısın. (Orjinale karşı değilim he söyliyim şimdiden)

Sistem ne kadar güzelmiş :) Ekran kartını satarmısınız :LOL::LOL:

Ben yaza yaklaşırken bir karar aldım. Oyun konsolu alma kararı ama kafamdaki soru şu. PS3 mü alsam PS4 mü? Benim şu anda 2-3 sene oyunları son ayarlarda oynatabilecek bir PC'im var. GTX 970 falan var işte. Buna ek olarak bir konsol almak istiyorum. Ne almalıyım? Bu arada bütçem maksimum 1000TL. Şahsen ben PS3'ten yanayım neden bilmiyorum. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Ben PS3 aldım. Kırdırmaya götüremedim bugün. Ama yarın mutlaka götüreceğim. Sizde GTX970 varmış. Sadece DS4 alın ve devam edin. Konsola pek bulaşmayın. Alacaksanız benim gibi PS3 alın (PS4 gibi orjinal kullanmak değilsiniz azcık heçkır olsanız korsan oyun yüklersiniz :matrix::matrix::sentinel::sentinel: )Ama PS3 alınca görüntü kalitesi 2006 model bir ekran kartı ve işlemci olduğunu unutmayın. Ama Uncharted Last of Us gibi oyunları GTX 1080 Ti açar mı acaba (y). Yani exclusive oyunlar için alınır. Öğrenci iseniz oyuna "FAZLA" para vermek istemiyorsanız "Takas ile 10 liraya oyun alınır" PS3 ideal. Yok ben oyun alırım online içinde PSN+ a para veririm derseniz PS4 Pro daha güzel :LOL:.

Arkadaşlar tüm önerileriniz için hepinize teşekkür ederim. Ama ben bir konsol almak yerine bilgisayarıma bir oyun kolu alma kararı aldım. Hem masraf yapmamış olurum hem de PS3 alacağım paraya oyun falan alırım. Bence böyle bir ikileme düşen arkadaş varsa benim yaptığım gibi yapsın. Zaten bilgisayar oyunları fazlasıyla eğlenceli bence. Bir de zaten bilgisayarda hikaye odaklı oyun aldıktan sonra uzun süre oynarsın onu.

Ps3 2006 model olabilir ama 10 sene sonraki oyunları açıyor bence PS4 de daha iyi grafikler olması gerekiyordu şuan 500 liralık ekran kartları PS4 ile eşdeğer. Bana göre PS4 almak saçma. En az Scorpio alınmalı bana kalırsa.

Ps3 2006 model olabilir ama 10 sene sonraki oyunları açıyor bence PS4 de daha iyi grafikler olması gerekiyordu şuan 500 liralık ekran kartları PS4 ile eşdeğer. Bana göre PS4 almak saçma. En az Scorpio alınmalı bana kalırsa.

Ama 1 2 sene sene sonra acmayacak. 750 Ti ile i3 4130 PS4 ile ayni performans. Bazen geciyordu. Ama simdi nasil ? Optimizasyon var. Simdi toplayacaginiz sistem biraz zaman sonra ekran karti yada islemci yetmeyebilir.

Eğer PS3 oyunlarını korsan oynarım diyorsan ucuzundan bulabilirsin ama ben PS için yeni çıkan oyunları ve online oynamak istiyorum diyorsan PS4 almalısın.

1 2 sene sonra bi zahmet açmasın kardeşim 20 sene daha mı dayansın?
Ama PS4, PS5 çıkana kadar dayanacak. Pro'yu saymaz isek (PS VR için zorunluluk ürünü pro) PS5 gelene kadar götürecek. 30FPS. Nasıl PS3 GTA5'i bile açıyor ise öyle düşünün.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı