PS3 Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Daha fazla  
Maddi durumum PS4 almaya yetmiyor. PC de eskidi yeni oyunları oynayamıyorum. Ps3 almaya karar verdim yeni oyunlar çkmasa bile olan oyunlar beni 1-2 sene götürür diye düşünüyorum. Daha önce hiç konsol almadıgım için bu konuları bilmiyorum hangi fiyat, hangi model (slim falan) almalıyım kırıkmı almalıyım ? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS oyunları PC oyunlarına göre pahalıdır oyunları alabilecek kadar durumun yoksa kırık alabilirsin ama ikinci el kırık PS3'ler 650 TL'den başlar. Yani kırılamayan modellere göre pahalıdır. Süper Slim almanı tavsiye etmem çünkü süper slimde göz açıkta duruyor. FAT kasada tavsiye etmem çünkü 90 ve 65 nm teknolojisi kullanıyor yani ısınıyor. Slim tavsiyemdir, çünkü slim kasalar Playstation kafelerde 10-15 saat aralıksız kullanılan makinelerdir. PS3 serisinde en dayanıklı model slim kasalardır. Ama benim oyunları alabilecek kadar durumun yok dersen Xbox 360 alabilirsin. Xbox 360'ın tüm modelleri kırılabiliyor. İkinci el Xbox 360'ı 400-450 TL'ye bulursun yanında da daya bir oyun verir satıcı.

Eski nesil konsol alacak isen kesinlikle 2. El almanı tavsiye ederim.
Ve eski nesil oyunlarına para vermen kesinlikle saçma olur sen en iyisi Xbox 360 slim jtag al

2. el bir konsol almalısın. Eğer Oynanmamış Oyun yeni oyun olarak düşünüyorsan. Ps3 ex. oyunlarını oynayabilirsin. şu anda ex. olarak 10 tane iyi oyun çok rahat sayabiliriz. bide multip. oyunlar var tabi. Ps3 al oyna doyasıya sonra satarsın. Bende Ps4 var ama ps3 almayı düşünüyorum 2. el. Uncharted GOW. Ve Özellikle RDR harika oyunlar deneyim etmeliyim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı