PS3 Almalı Mıyım ?

Ben de senin gibi bütçe sorunundan dolayı PS4'e yöneleceğim galiba. Ama bir de şöyle bir sorun var, konsolların oyun fiyatlarından korkuyorum.

Bence PS4'ün fiyatından korkmalısın

Tahminimce PS4 çıktığında 1-2 sene PS3'e güzel oyun gelecektir.

Bence yeni nesil konsolları beklesen iyi olur. Sebepse Şimdikilerden hem daha güçlü olmaları hemde grafik açıdan baya bir üstünlükleri var.Şahsen bende PS4 bekliyorum. Sana da öneririm. Xbox one Ps4 e rakip olamaz. Bak istersen PS4 Teknik Özellikler Ben bir konu açmıştım ilgini çekebilir Ps4 ile alakalı https://www.technopat.net/forum/masaustu-bilgisayarlar/24031-pc-mi-konsol-mu.html

Xbox one Ps4'e rakip olamaz.

Hiç olur mu O yüzden 3 çekirdekli XBOX 360 sekiz çekirdeki PS3'ü duman ediyordu dimi Sony bir yazılım şirketi değil. Konsol işi donanım değil yazılım işidir. Bu yüzden de XBOX One PS4'ü darma duman edecek bence.

Ps4 şimdiden fiyatta fark attı. Bekleyip göreceğiz

Playstation, şimdiye kadar hep exclusive oyunlar sayesinde yükseldi. Xbox One, Playstation 4'e rakip olmak istiyorsa exclusive oyunları konusunda ciddi bir atılım yapması gerek.

Zaten bu Exclusive oyunlar için PS3 alıyorum. Bu hafta sonu, olmadı bayrama kadar mutlaka elimde olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…