PS3 CD takma kısmından ses geliyor

doktrin01

Femtopat
Daha fazla  
Elimde Slim kasa model no CECH-2504a modeli var. Arkadaşımdan deneme amaçlı aldım begenirsem satın alacağım. Şimdi üründe şöyle bir sıkıntılar var; CD kısmı çalışmıyor. CD'yi taktığımda takır tukur ses geliyor ve CD'yi okumuyor. Bu bir problem mi? Evet problem ama PS kırık olduğu için CD kısmını kullanmam dediğimde 2. bir problem ile karşılaşıyorum. PES 13 yükle ve oyunu aç dediğimde siyah ekran oluyor ve beklememe ragmen ekran gelmiyor. Reset atmak için açma kapama düğmesine basılı tutuyorum reset atmıyor. Şarj girişinden çıkarıyorum. Cihazı tekrar açıyorum. Düzeliyor oyuna giriyor vs. bu alınabilecek bir cihaz mı sizce? GTA 5 yüklü arkadaşım bitirdiğini söylüyor. Ben denemedim hiç deneyip öyle mi karar vermeliyim? Teşekkürler.

Elimde Slim kasa model no CECH-2504a modeli var. Arkadaşımdan deneme amaçlı aldım begenirsem satın alacağım. Şimdi üründe şöyle bir sıkıntılar var; CD kısmı çalışmıyor. CD'yi taktığımda takır tukur ses geliyor ve CD'yi okumuyor. Bu bir problem mi? Evet problem ama PS kırık olduğu için CD kısmını kullanmam dediğimde 2. bir problem ile karşılaşıyorum. PES 13 yükle ve oyunu aç dediğimde siyah ekran oluyor ve beklememe ragmen ekran gelmiyor. Reset atmak için açma kapama düğmesine basılı tutuyorum reset atmıyor. Şarj girişinden çıkarıyorum. Cihazı tekrar açıyorum. Düzeliyor oyuna giriyor vs. bu alınabilecek bir cihaz mı sizce? GTA 5 yüklü arkadaşım bitirdiğini söylüyor. Ben denemedim hiç deneyip öyle mi karar vermeliyim? Teşekkürler.

Daha önce PS3 kullandım oyunlar cihaz kırık olduğu için çok sıkıntı çıkartıyor ve çok eski bir cihaz olduğu için yeni oyunlar çıkmıyor ama alırsan dene al güvenilir yerden al pişman olursun.

CD yeri bende de garip çalışıyor. Mesela PES 2013 takdığimda ses vs. gelmiyor duzgunce calisiyor ama CoD Bo CD'si takdığimda takır tukur sesler geliyor. Bazi arkadaslarimda da vardı bu durum. Muhtemelen kronik bir sorun tam emin olmasamda. Bir arkadaşım içini açıp temizledikten sonra duzeldigini iddia etti ama pek inanmadım. Dürüst bir arkadaş değildi. :)

Daha önce PS3 kullandım oyunlar cihaz kırık olduğu için çok sıkıntı çıkartıyor ve çok eski bir cihaz olduğu için yeni oyunlar çıkmıyor ama alırsan dene al güvenilir yerden al pişman olursun.
cd yeri takur tukur yapıyor ve cd yi hiç okumyor ama kırık olduğu için çok dert etmedim bunu açıkcası. benim dert ettiğim siyah ekran sorunu bununla ilgili nasıl bir test yapabilirim.

CD yeri bende de garip çalışıyor. Mesela PES 2013 takdığimda ses vs. gelmiyor duzgunce calisiyor ama CoD Bo CD'si takdığimda takır tukur sesler geliyor. Bazi arkadaslarimda da vardı bu durum. Muhtemelen kronik bir sorun tam emin olmasamda. Bir arkadaşım içini açıp temizledikten sonra duzeldigini iddia etti ama pek inanmadım. Dürüst bir arkadaş değildi. :)

bende ses geliyor ve okumuyor cd yi. ama kırık olduğu için dert değil cd kısmı. beni düşündüren siyah ekran gelmesi ve açma kapama düğmesi ile reset denememe ragmen resetlenmemesi. tamamen cihazın fişini çekip tekrar açtığımda düzelmesi. her zaman yapmasa da yine de bunu yapması acaba dedirtiyor ?
Siyah ekran bende de oluyordu cihazlar çok eski olduğu için mutlaka böyle sorunlar oluyor.
yani dert edecek bir problem değil diyorsunuz. ben sadece pes 13 ve move kolları ile oynanan oyunları oynamak için alıyorum açıkcası. zaten elimde ps4 pro 1 tb var ve move oyunlarını oynatmadığı için ihtiyaç duydum. 4 tane move kolum kılıç ok seti herşey var ama ps4 üm bu oyunları oynatmıyor malasef. ps4 pro da move kolları ile oynayabileceğim oyun öneriniz var mı ? vr gözlüksüz ?

Bende ses geliyor ve okumuyor CD'yi. Ama kırık olduğu için dert değil CD kısmı. Beni düşündüren siyah ekran gelmesi ve açma kapama düğmesi ile reset denememe ragmen resetlenmemesi. Tamamen cihazın fişini çekip tekrar açtığımda düzelmesi. Her zaman yapmasa da yine de bunu yapması acaba dedirtiyor?

Yani dert edecek bir problem değil diyorsunuz. Ben sadece PES 13 ve move kolları ile oynanan oyunları oynamak için alıyorum açıkçası. Zaten elimde PS4 Pro 1 TB var ve move oyunlarını oynatmadığı için ihtiyaç duydum. 4 tane move kolum kılıç ok seti her şey var ama PS4'üm bu oyunları oynatmıyor maalesef. PS4 Pro da move kolları ile oynayabileceğim oyun öneriniz var mı? VR gözlüksüz?

Move kullanmadım hiç bilmiyorum eğer alırken Online oyun oynamak istiyorsanız super Slim tercih edin ama kırık super slime oyun yüklemek için cihazı her seferinde sıfırlamanız gerekir PES 13'ü de rahatça oynarsınız.

Move kullanmadım hiç bilmiyorum eğer alırken Online oyun oynamak istiyorsanız super Slim tercih edin ama kırık super slime oyun yüklemek için cihazı her seferinde sıfırlamanız gerekir PES 13'ü de rahatça oynarsınız.
online oyun oynamak istemiyorum.zaten ps4 üm var ve kırık da değil oradan online oyunları oynuyorum.teşekkür ederim. cihazı almadan başka dikkat etmem gereken hususlar nelerdir? başka neresine bakmam gerekiyor. şuan gördüğüm 2 problemi var. cihaz 3 gündür bende. flash belleğe oyun yükleyip ps ye atmak için önerebileceğiniz bir site mevcut mu ?

Online oyun oynamak istemiyorum. Zaten PS4'üm var ve kırık da değil oradan Online oyunları oynuyorum. Teşekkür ederim. Cihazı almadan başka dikkat etmem gereken hususlar nelerdir? Başka neresine bakmam gerekiyor. Şu an gördüğüm 2 problemi var. Cihaz 3 gündür bende. Flash belleğe oyun yükleyip PS'ye atmak için önerebileceğiniz bir site mevcut mu?

Uzun suredir kullanmadigim icin hatirlamiyorum. Ama aldiginizda ya oyun yuklu olur ya da size sorarlar ne oyun yukleyelim diye.

Uzun suredir kullanmadigim icin hatirlamiyorum. Ama aldiginizda ya oyun yuklu olur ya da size sorarlar ne oyun yukleyelim diye.
ben arkadaşımdan satın alacağım. içerisindeki oyunlar var sadece. uygun bir site bulamadım oyun indirmek için. teşekkür ederim cvplarınız için çok yardımcı oldunuz.

Geri
Yukarı