PS3 CDleri ne işe yarayacak?

PS3 oyununu kendim PS4 üzerinden oynuyordum neresi yanlış. Her oyunda yok ama bazı oyunlarda var.
Arkadaş haklı PS3 oyunları PS4'te çalışmıyor siz büyük ihtimalle PS3 oyununun PS4 portunu oynuyorsunuz bu geriye dönük uyumluluk sayılmıyor özünde o oyun PS3 oyunu olsa da PS4'e çıkarıyorlar bu sebepten CD çalışma durumu yok.

siz büyük ihtimalle PS3 oyununun PS4 portunu oynuyorsunuz
Kuzenimin PS3 CD oyunu vardı oyunları tam hatırlamıyorum ama birkaç tanesi PS4 üzerinde çalışmıştı diğerleri çalışmamıştı 🤔

Kuzenimin PS3 CD oyunu vardı oyunları tam hatırlamıyorum ama birkaç tanesi PS4 üzerinde çalışmıştı diğerleri çalışmamıştı 🤔
geçiş dönemindeki bazı oyunlarda ücretsiz olarak ps4 sürümüne yükseltme fırsatı sunuluyordu.(sınırlı süre için). o oyunlardan biridir gördüğün. ps4/5, cloud dışında ps3 oyunlarını oynatamıyor(sebebini yukarıda yazdım). 4 üzerinde oynadığın ps4 sürümü, 3 değil.

geçiş dönemindeki bazı oyunlarda ücretsiz olarak ps4 sürümüne yükseltme fırsatı sunuluyordu.(sınırlı süre için). o oyunlardan biridir gördüğün. ps4/5, cloud dışında ps3 oyunlarını oynatamıyor(sebebini yukarıda yazdım). 4 üzerinde oynadığın ps4 sürümü, 3 değil.
Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı