Çözüldü PS3 CoD Black Ops 3 campaign seçeneği yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lordvan0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacak. PlayStation 3'e CoD Black Ops 3 indirdim fakat campaing seçeneği yok. Yani hikaye modunu oynayamıyorum. Nedeni ne olabilir bilginiz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de hikaye modunu bölünmüş ekranda iki kişi oynanıyor mu?
Not: Konsol kırık.

Çözüm
Oyun konsollara sadece Multiplayer ile çıkış yaptı, hikayesi olmadı. Orijinal ya da korsan olmasıyla alakasız bir durum.

Zombies ve Multiplayer modları ise 2 kişi bölünmüş oynanabiliyor.

Düzenleme: Hikaye 360 ve PS3 sürümlerinde eksik, PC ve modern konsol sürümlerinde ise mevcut.
Oyun konsollara sadece Multiplayer ile çıkış yaptı, hikayesi olmadı. Orijinal ya da korsan olmasıyla alakasız bir durum.

Zombies ve Multiplayer modları ise 2 kişi bölünmüş oynanabiliyor.

Düzenleme: Hikaye 360 ve PS3 sürümlerinde eksik, PC ve modern konsol sürümlerinde ise mevcut.

Son düzenleme:
Çözüm
Oyun konsollara sadece multiplayer ile çıkış yaptı, hikayesi olmadı. Orijinal ya da korsan olmasıyla alakasız bir durum.

Zombies ve multiplayer modları ise 2 kişi bölünmüş oynanabiliyor.

Anladım hocam eyvallah bir de sabahtan beri ikinci kolu aktif etmeye çalışıyorum olmuyor nasıl bölünmüş ekran yapacağım PS 3 de internete baktım bulamadım.

Oyunun hikaye modu PS3 ve XBOX 360 sürümünde mevcut değil. PC, PS4 veya Xbox One sürümünde mevcut demişler.

Hikayesi mevcut görünüyor. Oynanış videoları var YouTube'da. Sadece belirtilen konsollarda yok.
Ben de onu kastetmiştim zaten, bilgisayarda hikayesini bizzat kendim oynadım. Cümlem eksik kalmış.

Anladım hocam eyvallah bir de sabahtan beri ikinci kolu aktif etmeye çalışıyorum olmuyor nasıl bölünmüş ekran yapacağım PS 3 de internete baktım bulamadım.
Bilgisayar üzerinden oynadığım için bu konuda yardımcı olamam maalesef.

Geri
Yukarı