PS3 donuyor

PAIDEN

Zeptopat
Daha fazla  
PS3 kullanıcısyım 6 ay önce 4.89 hfw_hen kurdum. 6 ay boyunca sorun yoktu ama oyun oynarken oyunu durdurdum geri geldiğimde kollarda sorun vardı bağlanmıyordu kol ile alakalı olduğunu düşündüm ama az önce yeniden açınca fark ettim. Konsol sürekli donuyor ve bazen hen açılmıyor kollar da bağlanmıyor. Ne yapmalıyım?

PS3 kullanıcısyım 6 ay önce 4.89 hfw_hen kurdum. 6 ay boyunca sorun yoktu ama oyun oynarken oyunu durdurdum geri geldiğimde kollarda sorun vardı bağlanmıyordu kol ile alakalı olduğunu düşündüm ama az önce yeniden açınca fark ettim. Konsol sürekli donuyor ve bazen hen açılmıyor kollar da bağlanmıyor. Ne yapmalıyım?
Aşırı ısıdan yapabilir, HDD'de sorun varsa ondan yapabilir.

HEN stabil değil diyorlardı ve gerçekten de hiç stabil değil. 4.89'da sorun yaşamazdım ama ne olduysa 4.90'a geçtikten sonra oldu bende. 4.91'e geçtim yine aynı sorunlar var. Belki de PlayStation yazılımı değil, HEN güncelleme aldığı için saptırıyordur sende. Emin değilim o konuda.

webMAN yüklüyse onu da kaldır, o da multiMAN, IRISMAN gibi manage programlarıyla çakışıp sistemin kilitlenmesine yol açıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı