PS3 DS3 orijinal midir?

arkadaşlar yanlış anlamayın bazen sony nin olmayan kasası yan sanayi ürünlerde oluyor acaba buda onlardan birimi
Satıcı isminin yanında satıcıya sor seçeneği var. Satıcıya sorunuz.

Satıcı doğal olarak orijinal diyor benim asıl sorum bazen Sony'nin olmayan kasası yan sanayi ürünlerde oluyor acaba bu da onlardan birimi

Aynı kolun siyah rengi vardı bende orijinal gibi duruyor tasarımı aynı olmuş ama belki resim yanıltıcı olabilir. Farklı bir cihaz gelir marka yazmaz güvendiğiniz yerden almaya çalışın.

Birde eklemek isterim 1 sene önce rampage ps3 kolu 100tl ye almıştım her şeye zam geldi ona rağmen orijinal kol bu kadar ucuz olması da bir garip duruyor.

Orijinal olma ihtimali düşük. Orijinalini şu an biraz zor bulabilirsin çok yan sanayi olduğundan dolayı.
teşekkürler
Bir de eklemek isterim 1 sene önce Rampage PS3 kolu 100TL'ye almıştım her şeye zam geldi ona rağmen orijinal kol bu kadar ucuz olması da bir garip duruyor.

Ondan bende de var şu an elimde 3 adet kol var ancak en kalitelisine ulasana kadar aramayı düşünüyorum şimdi de bunu almaya karar verdim sonra ise Philips'in bir tane var onu alacağım en kalitelisinden 2 tane daha almayı dusunuyorum ancak alen bir karara varamadım.
Aynı kolun siyah rengi vardı bende orijinal gibi duruyor tasarımı aynı olmuş ama belki resim yanıltıcı olabilir. Farklı bir cihaz gelir marka yazmaz güvendiğiniz yerden almaya çalışın.
seninki sağlam çalışıyormu

Teşekkürler.

Ondan bende de var şu an elimde 3 adet kol var ancak en kalitelisine ulasana kadar aramayı düşünüyorum şimdi de bunu almaya karar verdim sonra ise Philips'in bir tane var onu alacağım en kalitelisinden 2 tane daha almayı dusunuyorum ancak alen bir karara varamadım.

Seninki sağlam çalışıyor mu?

Eğer bulabilirsen Xbox 360 kolu ve PC adaptörü al Windows için en iyisidir. Ama şu an alabileceğin en düşük fiyata ve orijinal olduğunundan emin olabileceğin tek kol DualShock 4 gibi duruyor.

teşekkürler

seninki sağlam çalışıyormu
Keşke çalışsa Ps3 bize ilk geldiğinde çalışıyordu kol şarj almamaya başladı şarj soketi değiştirmeye gittim 70tl istediler sonrada bir daha çalışmadı çöp oldu.
Orijinal kola sahibim ama normal kol DualShock bulunmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı