PS3 Dualshock PC'de çalışır mı?

1. Çalışır fakat kablosuz özelliğini kullanmak çok zor şahsen 3-4 saat uğraşmama rağmen başaramadım kabloyla yetiniyorum.
  2. Pilli fakat dediğim gibi kablosuz kullanmak çok zor olduğundan pilinden sadece PS3 oynarken hayır görüyorum
  3. Bilgisayara Dualshock'u Xbox 360 kumandası olarak tanıtarak kullanabilirsiniz ancak, yani ayarlar hazır oluyor fakat tuşlar Y-A-B-X şeklinde.
Yani PC için dualshock 3 resmi olarak desteklenmiyor başka marka alın mesela Logitech, Xbox vs.

1. Çalışır kendim denedim. Googleda kısa bir araştırma yaparak DS3 nasıl PCde çalışır bulabilirsin, küçük bir araç ve Xbox 360 driver kullanılıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

2. Dualshock 3(veya 4) şarjlıdır, usb takılı kullanacaksın zaten.

3. Xbox controller olarak gözükecek, tuşların üzerindeki simgeler farklı diye karıştırabilirsin ama büyük sorun olmaz.

4. Bağlantıdaki büyük ihtimalle orjinal değil, bende de 1 tane orjinal 1 tane sahte var aralarında fark yok.

Dualshock 4 veya Logitech F710 önerebilirim düşük bütçe için. Daha aşağısı pişmanlık yaratabilir. 2 kol da tak çalıştır şeklinde sorunsuz çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı