PS3 emülatörü ile RDR oynamak mümkün mü?

Murdoc Niccals

Hectopat
Playstation 3'e ve Red Dead Redemption 1'in PS3 oyununa sahip olsam da bilgisayarımda oynamak istiyorum. Bunun için RPCS3 adlı PS3 emülatörünü indirdim. Oyunu açsa da 1 FPS ile zar zor çalışıyor. Bunun bir çözümü var mı? Yoksa ben mi doğrusunu bilmiyorum.

Bildiğim kadarıyla Xenia(Xbox emulator) daha iyi performans veriyor. YouTube'da detaylı anlatımları mevcut fakat yazdığın sistem ile akıcı bir deneyim elde edeceğini sanmıyorum.

RPCS3 daha iyi FPS veriyor ama benim sistem ile FSR köklememe rağmen 20 FPS alıyorum. Hiç denemeyin bence, PS Now alınıp oradan oynanabilir.

Ryzen 5 1600 AF | Gigabyte B450-M S2H | Gigabyte Aorus RX 570 4G | Team T-Force Vulcan Z 3200 MHz 8x2 | Sharkoon Night Shark | Xigmatek Galaxy II Pro | Wraith Prism | Razer Ornata Chroma | Logitech MX Anywhere 2

Son düzenleyen: Moderatör:
RPCS3 daha iyi FPS veriyor ama benim sistem ile FSR köklememe rağmen 20 FPS alıyorum. Hiç denemeyin bence, PS Now alınıp oradan oynanabilir.

Ryzen 5 1600 AF | Gigabyte B450-M S2H | Gigabyte Aorus RX 570 4G | Team T-Force Vulcan Z 3200 MHz 8x2 | Sharkoon Night Shark | Xigmatek Galaxy II Pro | Wraith Prism | Razer Ornata Chroma | Logitech MX Anywhere 2
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RPCS3 daha iyi fps vermiyor, hatta yarısı kadar fps veriyor gibi görünüyor. Xeina ile denemeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RPCS3 daha iyi fps vermiyor, hatta yarısı kadar fps veriyor gibi görünüyor. Xeina ile denemeni öneririm.
Geçen sene indirdiğimde daha az FPS vermişti ama şu an denedim ve 35-40 FPS veriyor. Öyleymiş cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı