PS3 fat kasa alınır mı?

Ne kadar ironik bir durum değil mi? Ağlanacak halimize gülüyoruz. :(
İronik bi durum, 2017'deki asgari ücrete göre de kıyaslayabiliriz.

2017 Ocak asgari ücret: 1.777,50
Asgari ücret / PS3 çarpanı: 4.44

2022 Ağustos asgari ücret: 5.500
Asgari ücret / PS3 çarpanı: 3

Bunda pandeminin veya ikinci el stokçularının etkisi ya da vergilerin etkisi de olabilir :)

Hocam ucuza gitmiş. Ben 2019'da bozuk SuperSlim, 30 oyun, 2 bozuk kol, wii gibi olmasını sağlayan kamera ve 3 aparat satmıştım 1000TL'ye.
Evet bana da öyle geldi, arkadaş 2019'da Slim modeli 2 kol + Pes13'le birlikte 650'ye satmıştı.

İronik bir durum, 2017'deki asgari ücrete göre de kıyaslayabiliriz.

2017 Ocak asgari ücret: 1.777, 50
Asgari ücret / PS3 çarpanı: 4.44

2022 Ağustos asgari ücret: 5.500
Asgari ücret / PS3 çarpanı: 3

Bunda pandeminin veya ikinci el stokçularının etkisi ya da vergilerin etkisi de olabilir :)

Evet bana da öyle geldi, arkadaş 2019'da Slim modeli 2 kol + Pes13'le birlikte 650'ye satmıştı.

Ben şimdi PS5 almak istiyordum fakat bütçe yetmedi mecbur PS4 alacağım sizce değer mi?

Bende RDR 2'yi bitirdikten sonra sırf RDR 1 oynamak için alacaktım ama RDR 1 Remastered haberleri çıkınca vazgeçmiştim. Eğer nostaljik oyunları oynamak isterseniz alınabilir.

Ben şimdi PS5 almak istiyordum fakat bütçe yetmedi mecbur PS4 alacağım sizce değer mi?

Alınır. Exclusive oyunları bitiridikten sonra satıp Series S'e geçebilirsiniz.

Bende super slim vardi daha dogrusu hala duruyor hen ile kırma isleminden sonra biraz dosyalarini kurcalayip bir seyler öğrenirseniz internetten istediğiniz oyunu indirip oynayabilirsiniz hatta bazi oyunlarda turkce yama dahi var gayet keyifli ve nostaljik fakat her oyunda 20 30 fps arasi dengesiz oyun oynamak beni rahatsız ettiginden sıkılmam cok uzun sürmüyordu. Gene de su devirde tercih edilebilir fiyatina göre

Bende RDR 2'yi bitirdikten sonra sırf RDR 1 oynamak için alacaktım ama RDR 1 Remastered haberleri çıkınca vazgeçmiştim. Eğer nostaljik oyunları oynamak isterseniz alınabilir.

Alınır. Exclusive oyunları bitiridikten sonra satıp Series S'e geçebilirsiniz.

PS4 30 FPS sanırım. Ama PC'deki 30 FPS ile aynı değil, değil mi?
Daha akıcı PS4.

Max 10k aslında kardeşime alacağım. Bende ara sıra bakarım.
Hocam bence PS4 ve şöyle açıklayım, evde 12K'lık PC ve PS4'ümüz var. Abim oyunlarla çok haşır neşir olan birisi değil ama PC'den çok PS4 oynuyor.

1.PS4 tercihi doğru karar, oyunları diskli alın. İleride satma imkanınız olur ve ayrıca PS5 ile de uyumlu oluyorlar.
2. Açılmamış, tamir edilmemiş bir PS4 tercih etmeye çalışın.

Ayrıca hangi tür oyunlar oynuyorsunuz?

Geri
Yukarı