Çözüldü PS3 ferrox ve multiMAN yükleme

• Konuyu başlatan Lixs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 149
  • Görüntüleme 5B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lixs

Decapat
Modlanmış bir Jailbreak yapmak istiyorum.
Ferrox stabil olduğunu öğrendim bu yüzden ferrox kuracağım. Sanırım ferrox yetmiyor MultiMAN'de kurmam gerek.
İkisini kurup oyun atmayı öğrenebileceğim bir kaynak var mı?

( Kendim yapamasam bile dayıma yaptırabilirim ihtiyacım olan kaynak )

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözebildik. Öncelikli olarak cihaz CFW desteklemesine rağmen 4.90 sürümüne kırık olmadan güncellendiği için HEN kurmak zorunda kaldık. Daha sonra NTFS diskleri görüntülemek için multiMAN üzerinden PFS konfigürasyonu yaptık. Konsola istenildiği gibi oyun yüklenebiliyor. PS3 kırma süreci ile ilgili bilgileri bu konuyu okuyarak öğrenebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hepsi Bir Arada, Bak Hele PS3, MrMario2011 gibi kanallardan kurulum aşamalarını içeren videolar izleyebilirsiniz. Herhangi bir probleminiz olursa buradan konu da oluşturabilirsiniz. Bazı arşiv siteleri kapandı. Eğer oyun dosyalarına ihtiyacınız olursa arşivlerimi paylaşabilirim.

Hepsi Bir Arada, Bak Hele PS3, MrMario2011 gibi kanallardan kurulum aşamalarını içeren videolar izleyebilirsiniz. Herhangi bir probleminiz olursa buradan konu da oluşturabilirsiniz. Bazı arşiv siteleri kapandı. Eğer oyun dosyalarına ihtiyacınız olursa arşivlerimi paylaşabilirim.
Ayrıca cihazda HFW yazılımı kuruluysa Ferrox'u kullanamazsınız ki gerek de yok.

Ayrıca cihazda HFW yazılımı kuruluysa Ferrox'u kullanamazsınız ki gerek de yok.
Daha önce ferrox kuruluydu ve stabil olduğunu söylediler oyun arşivi konusundada göz atabilirim sizin aşrivinize mining virüsü yoktur değilmi?

Ferroxuda buradan kurabilirmiyim? Ferrox önerirmisiniz?

@koztrue Ps3 ü güncelledim mevcut olan multimen vs gittiği için sıfırlama işlemi yaptım hızlı biçimlendirme şuan hfw mi cihaz bilmiyorum

Son düzenleme:
Daha önce ferrox kuruluydu ve stabil olduğunu söylediler oyun arşivi konusundada göz atabilirim sizin aşrivinize mining virüsü yoktur değilmi?

Sanırsam sizde CFW kurulu, sorun değil. Oyun arşiv sitelerini uzun süreler boyunca araştırdım, 3 tane güvendiğim sayfa var. Buralardan çok kez indirme yaptım hiç bir sorunla karşılaşmadım (Zaten oyunlar .pkg/.iso formatında, o nedenle Windows için herhangi bir zararlı yazılım bulunmuyor.) Kendi bulut depolama alanım dolduğu için farklı bir cloud'a taşıyorum şu an. O nedenle sadece PES 2018 ve bazı Indie oyunlar var. Korsana teşvikten dolayı ban yeme olasılığım olduğu için size Discord'dan paylaşabilirim linkleri.

Sanırsam sizde CFW kurulu, sorun değil. Oyun arşiv sitelerini uzun süreler boyunca araştırdım, 3 tane güvendiğim sayfa var. Buralardan çok kez indirme yaptım hiç bir sorunla karşılaşmadım (Zaten oyunlar .pkg/.iso formatında, o nedenle Windows için herhangi bir zararlı yazılım bulunmuyor.) Kendi bulut depolama alanım dolduğu için farklı bir cloud'a taşıyorum şu an. O nedenle sadece PES 2018 ve bazı Indie oyunlar var. Korsana teşvikten dolayı ban yeme olasılığım olduğu için size Discord'dan paylaşabilirim linkleri.
Hocam discord kullanmıyorum son 2 senedir.
Sitede korsana destek vermiyoruz formatını bıraktı ps3 te zaten güncellemede gelmiyor ve iyi bir oyun en iyi 500Tl burdan vermenizde sıkıntı olmaz.

@koztrue Ps3 ü güncelledim mevcut olan multimen vs gittiği için sıfırlama işlemi yaptım hızlı biçimlendirme şuan hfw mi cihaz bilmiyorum

PS3 seri numarasını biliyor musun? Ona göre yönlendireyim sizi.
(Ekteki görsel alıntıdır.)

Dosya Ekleri

• images (98).jpeg
    images (98).jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 13
Cwh yerine Hfw indirebiliyormuyum tekrar?
Cech-2004B yazıyor

Hocam discord kullanmıyorum son 2 senedir.
Sitede korsana destek vermiyoruz formatını bıraktı ps3 te zaten güncellemede gelmiyor ve iyi bir oyun en iyi 500Tl burdan vermenizde sıkıntı olmaz.

Anladım Hocam, siz konsolun seri numarasını paylaşın, ona göre güncelleme dosyasını paylaşayım.

Geri
Yukarı