PS3 GTA 5 Online Takım

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
Konsol zaten ucuz. Max 500₺. Gidip Slim CFW'li almıyorsanız 500 liraya çok rahat bulursunuz.

Ben SuperSlim 500 GB 1 kol GTA 5 310 ₺ ya aldım. Online takılıyorum. Konsol siyah. Yarın beyaz kol alacağım. Daha para biriktirip :

-Gran Turismo
-Just Cause
-Far Cry 3-4
-Uncharted 3
-Last of Us
-Arada PES (Eğer kırık olmayan cihaza türkçe yama kuruluyorsa PES 13 çok iyi gider.)
-COD
-BF

Bu oyunları oynayacağım. Hepsi orjinal hepsi kutulu olacak. Belki satarım belki satmam. Dursun kenarda çok güzel hatıra olacaktır.

Bu konsol 7. Oyun konsolum. 5.PS3'üm oldu. 3 tane Slim aldım sattım buda 2. SuperSlim'im. 2 Tanede X360'ım oldu. Biri Arcade (ilk çıkan ama HDMI çıkışlı yani sağlam olanlardan) diğeri Slim kasa. Yani az birşey bilgim var. Öylesine açtığım bir konu zaten. Ama varsa soru sorabilirsiniz.

Birde GTA 5'te tek başıma takılmak yerine varsa benim gibi PS3'ten oynayan beraber takılabiliriz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı