PS3 GTA 5 PC'de oynanır mı?

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Öncelikle herkese merhaba, bilgisayarım GTA 5 PC kaldırmadığı için oynayamıyordum ve PlayStation 3 sistem özelliklerine bakarken benim bilgisayarımdan daha düşük olduğunu fark ettim. Madem bu konsol GTA 5 kaldırabiliyor peki ya neden benim bilgisayarım PlayStation 3 GTA 5 kaldırmasın? Sizce PS3 GTA 5'i nasıl oynayabilirim? Ne gibi avantajları ve dezavantajları olur?

Normalde olmaz. Belki emulator ile olur fakat bunu da oynatacak PC biraz güçlü olmalı.

@ncl oyunun PS3 versiyonu yazılım ve optimizasyon olarak tamamen farklı oyunun o versiyonu tamamen PS3'e uyumlu olarak tasarlandığı için öyle.

Öyle bir şey yok. PS3 emülatörü indirirsin öyle oynayabilirsin ama sistemim kötü diyorsun o yüzden o da olmaz.

Konsol oyunları konsol özelliklerine göre optimize edilir ve en akıcı oynanacak seviyeye getirilir. Sizin sisteminizin özellikleri nedir bunu söyleyin ona göre yorum yapalım.
2x 2GB DDR3 Ram
AMD Radeon HD5500 2GB
Intel i3 550 3.20GHz
MSI H55M-E23
Samsung 460GB HDD

@ncl oyunun PS3 versiyonu yazılım ve optimizasyon olarak tamamen farklı oyunun o versiyonu tamamen PS3'e uyumlu olarak tasarlandığı için öyle.
Hayatımda PC başında ilk defa bu kadar üzüldüm. Bilgisayarı ilk aldığımda kaldırmayacağı oyun neredeyse yoktu. Eskiden herşey daha güzeldi.

Geri
Yukarı