PS3 GTA 5 Social Club hesabı nasıl açılır?

Arkadaşlar GTA 5 onlıne oynuyorum. Bazı özellikler Social Club da olduğu için Social Club hesabı açmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Ya da ben PC de hesap açıp PS3 de girsem PC de bir daha hesap açamaz mıyım?

Açabilirsem nasıl girilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar GTA 5 onlıne oynuyorum. Bazı özellikler Social Club da olduğu için Social Club hesabı açmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Ya da ben PC de hesap açıp PS3 de girsem PC de bir daha hesap açamaz mıyım?

Açabilirsem nasıl girilir?

Ben GTA 5 oynarken hiç Social Club giriş yaptığımı hatırlamıyorum.

Ama PSN ve SC hesapları senkronize oluyordu diye hatırlıyorum. Yanlış bilmiyorsam uyarın lütfen.

GTA 5, PS3'te kasma, donma, drop yaşıyor musunuz?

Oyun Konsollarında kasma, donma olmaz. Oluyorsa yazılımsal bir hatadır, güncelleme ile çözülür.

Olmaz ise cihaz ısındığı için kasıyordur.

Hayırdır, sizin cihazda kasıyor mu?

Ben GTA 5 oynarken hiç Social Club giriş yaptığımı hatırlamıyorum.

Ama PSN ve SC hesapları senkronize oluyordu diye hatırlıyorum. Yanlış bilmiyorsam uyarın lütfen.

Oyun Konsollarında kasma, donma olmaz. Oluyorsa yazılımsal bir hatadır, güncelleme ile çözülür.

Olmaz ise cihaz ısındığı için kasıyordur.

Hayırdır, sizin cihazda kasıyor mu?
Ben PS3 almayı düşünüyorum da alınır mı diye de kendimi sorguluyorum. Ne dersiniz?

Ben PS3 almayı düşünüyorum da alınır mı diye de kendimi sorguluyorum. Ne dersiniz?
Bunun için farklı konu açın, yada Arama yapark daha önce açılmış konuları okuyun. Hemen hemen aynı yorumlar gelecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı